* Ліцензія

 

* Сертифікати про акредитацію

 

* Правила прийому

 

* Перелік конкурсних предметів для вступників 

    на основі базової загальної середньої освіти

 

* Програма вступних іспитів

 

* Положення про приймальну комісію

 

 

 

  

 

*****************************************************************************************************************************************

Список рекомендованих до зарахування абітурієнтів 

 

Список зарахованих на навчання (1 курс)

 

Список зарахованих на навчання (2 курс)

 

******************************************************************************************************************************************

 

 

 

 

Викладання навчальних дисциплін у коледжі

забезпечується наступними предметно-цикловими комісіями:

 

 

Циклова комісія металургійних дисциплін

 

Циклова комісія механічних дисциплін 

 

Циклова комісія електротехнічних дисциплін 

 

Циклова комісія будівельно-транспортних дисциплін 

 

Циклова комісія соціально-економічних дисциплін 

 

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін 

 

Циклова комісія філологічних дисциплін 

 

Циклова комісія фізичного виховання

 

 

Наші спеціальності:

            Викладачі спеціальності ОТ готують молодших інженерно-технічних працівників, які за фахом можуть працювати у різних галузях металургії, що має агломераційне, доменне, сталеплавильне і прокатне виробництво; в цехах, відділах, лабораторіях, на засадах майстра, технолога цеху, керівника зміною, бригадиром, нагрівальника, оператора прокатного стану та інших посадах, заміщення яких потребує спеціальної середньої освіти з підвищеним рівнем кваліфікації. 

Причини обрання спеціальності ТОРС:

1. Залізничний транспорт є основним видом транспорту України і має велике значення для нашої держави.

2. На сталеві магістралі країни поступають нові сучасні вантажі і пасажирські тепловози, електровози, вагони.

3. Студенти вивчають конструкцію та призначення сучасних локомотивів, вагонів, прогресивні методи ремонту та експлуатації рухомого складу.

4. Після закінчення коледжу за спеціальністю «Технічне обслуговування, ремонт та експлуатація тягового рухомого складу» студенти отримують спеціальність технік-електромеханік з ремонту тягового рухомого складу, а також права помічника машиніста тепловоза.

5. За результатами тестування випускники коледжу зараховуються до Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна на стаціонарне (2 курс) та заочне відділення  (3 курс).

6. Це одна з найперспективніших і високооплачуваних спеціальностей в Україні.

Дніпродзержинський регіон - це великий промисловий центр України, що має у своєму складі підприємства різних галузей промисловості, які у зв’язку з тривалими термінами експлуатації потребують корінної реконструкції та наближення технологічних процесів до сучасного рівня розвитку техніки і технології, скорочення шкідливого впливу на навколишнє середовище.

До складу великих промислових підприємств міста входять: ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат», ПАТ «ДніпроАзот», ПАТ «ЄВРАЗ Дніпродзержинський КХЗ», ПАТ «ЄВРАЗ БАГЛІЙКОКС», ПАТ «Дніпровський завод мінеральних добрив», ТОВ «Спецрембуд-05» та інші.

Дніпродзержинський металургійний коледж — єдиний у місті, що готує молодших спеціалістів з напряму 051301 «Хімічна технологія», за спеціальністю 5.05130104 «Коксохімічне виробництво» з 1981 року.

Коксохімічні підприємства міста успішно розвиваються, модернізуються та оновлюються. На цих підприємствах систематично удосконалюються технологічні схеми з врахуванням природоохоронних вимог. Тому зростає попит на кваліфікованих спеціалістів.

Попит на фахівців цієї спеціальності щодня зростає. Спеціаліст технік – електрик має право працювати на різногалузевих підприємствах та енергооб’єднаннях. Займати посади електромонтера технологічного обладнання, майстра з виробництва, оператора мереж електропостачання тощо.

 Ця спеціальність – одна з найнеобхідніших в сучасній Україні. Студенти навчаються для професійної діяльності з монтажу, наладки, експлуатації, ремонту і випробування електроустаткування та засобів автоматизації промислових установок і технологічних комплексів та отримують кваліфікацію технік-електрик.

    Будівельник — одна з найдавніших професій людства. Історія будівельного мистецтва нерозривно пов’язана з історією розвитку суспільства. Кожний народ пишається культурними здобутками своїх предків, бо в них він бачить не тільки своє минуле, а й майбутнє. Коли ти замислюєшся над вибором майбутньої професії, у першу чергу тебе цікавить її корисність і практичність.

Ось уже кілька десятків століть метали гідно служать людству, допомагаючи йому приборкувати стихію, створювати різні механізми, освоювати космічний і морський простір, проникати вглиб Землі. Взагалі вся промисловість займається тим, що бере якийсь із компонентів в природі і виготовляє з нього те, що потрібно людині. Галузь промисловості, яка виробляє сучасну техніку з металевих матеріалів - називається металургією. Та було б неможливо забезпечити роботу цього підприємства без металургів. Тому заводу потрібно кваліфіковані фахівці. Якщо Ви ще не визначилися у виборі своєї професії, якщо у Вас є сила волі, рішучість, працездатність - тоді ця професія для Вас. Адже нецікавих професій не буває.