Відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері фахової передвищої овсіти

 

Ліцензія на провадження ПЗСО

 

Сертифікати про акредитацію

 

Правила прийому

 

Обсяг регіонального замовлення

 

Перелік конкурсних предметів для вступників 

 

Програми вступних іспитів

 

Положення про приймальну комісію

 

Підготовчі курси

 

Вступ online

 

Розклад вступних випробувань 

 

Протокол засідання приймальної комісії

 

  

* Список рекомендованих

 

* Список зарахованих

 

 

Порядок роботи Приймальної комісії:

 

Понеділок – п’ятниця: з 09:00 до 18:00, перерва: з 12:00 до 13:00

 

субота: з 09:00 до 14:00, без перерви

 

неділя – вихідний

 

 Правила прийому на навчання до ПДМК 2020 рік

 

 В С Т У П Н А  К А М П А Н І Я  2020

 

Перелік документів для вступу

на освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра в 2020 році

1. Копія документа, що посвідчує особу (у тому числі паспорт України у формі картки по досягненню 14-річного віку);

2. Копія свідоцтва про народження – для осіб, яким виповнюється 14 років після 1 травня 2020 року);

3. Копія військового квитка або посвідчення про приписку - для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);

4. Копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатку до нього;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6. Копія сертифіката (сертифікатів) ЗНО 2017-2020 року (для вступників на основі повної загальної середньої освіти, окр кваліфікованого робітника, окр молодшого спеціаліста, ступенів вищої освіти);

7. Медична довідка за формою 086-о;

8. Копія довідки про щеплення;

9. Кольорові фотокартки 3х4 (4 шт.);

10. Копія документів, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1 на основі повної загальної середньої освіти (за наявності)

Документи, зазначені в пунктах 1-4, без пред’явлення оригіналів не приймаються! 

  

УЧНІ 9-Х КЛАСІВ, ЯКІ ВСТУПАТИМУТЬ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ РІВНЯ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА, МАЮТЬ ОТРИМАТИ ПАСПОРТ

Міністерство освіти і науки звернулось до учнів 9-х класів, які вступатимуть до навчальних закладів для здобуття рівня молодшого спеціаліста, заздалегідь потурбуватися про отримання паспорта. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОН.

«Учням, які планують вступати 2019-го на молодшого спеціаліста на основі 9-ти класів, потрібно заздалегідь потурбуватися про отримання паспорту в формі ID-картки», – зазначають у МОН.

У відомстві нагадують, що відповідно до нещодавно затверджених Умов прийому, вступникам на базі молодшого спеціаліста, які вступатимуть після завершення 9-го класу, буде необхідно під час подання заяви на вступ пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу, та подати його копію.

«Таким документом є паспорт у вигляді ID-картки, який видається громадянам України з 14-річного віку. Тому буде потрібно для вступу на основі 9-ти класів подавати саме таку ID-картку. І ми дуже просимо заздалегідь потурбуватися про її замовлення та отримання. Адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті вступники, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2019 року», – повідомляють у міністерстві.

Як відомо, Умови прийому для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2019 році зареєстровані Міністерством юстиції. Заклади вищої та професійної освіти, що проводять підготовку молодших спеціалістів мають найближчим часом розробити власні Правила прийому вступників.

 

 

ЩОБ ВСТУПИТИ В КОЛЕДЖ ЧИ ТЕХНІКУМ НА БАЗІ 11-ТИ КЛАСІВ, ПОТРІБНО БУДЕ ПОДАВАТИ ЗАЯВУ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ – УМОВИ ПРИЙОМУ ДЛЯ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА НА 2019-Й

Наступного року вступники до коледжів і технікумів на базі 11-ти класів подаватимуть документи виключно в електронній формі. Це передбачено Умовами прийому для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2019 році, які затверджені наказом МОН та вже пройшли реєстрацію в Міністерстві юстиції.

Таким вступникам потрібно буде створювати електронні кабінети в системі ЄДЕБО й через них подавати заяви, попередньо підвантаживши необхідні документи. Прийматимуться сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. З цих предметів приймаються лише сертифікати 2019-го.

Подавати заяви в паперовій формі зможуть вступники на основі 11 класів, які мають право на пільги, розбіжності у ПІБ, даті народження, статі або громадянстві в атестаті та сертифікаті ЗНО, які подають іноземні документи про повну загальну середню освіту або атестати, видані до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення. Ще однією підставою може бути неможливість зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, підтверджена довідкою приймальної комісії.

  

 

Ось уже кілька десятків століть метали гідно служать людству, допомагаючи йому приборкувати стихію, створювати різні механізми, освоювати космічний і морський простір, проникати вглиб Землі. Взагалі вся промисловість займається тим, що бере якийсь із компонентів в природі і виготовляє з нього те, що потрібно людині. Галузь промисловості, яка виробляє сучасну техніку з металевих матеріалів - називається металургією. Та було б неможливо забезпечити роботу цього підприємства без металургів. Тому заводу потрібно кваліфіковані фахівці. Якщо Ви ще не визначилися у виборі своєї професії, якщо у Вас є сила волі, рішучість, працездатність - тоді ця професія для Вас. Адже нецікавих професій не буває.

 

Металург - це людина, яка працює в галузі виробництва металу з гірських порід. Металург повинен мати технічну спеціальність. Не можна забувати і про те, що металург має справу і з гарячим металом і його професія не виключає важкої фізичної праці, незвичайних ситуацій, що вимагають миттєвої реакції і рішучості. Вона для мужніх і сильних духом людей, які не бояться труднощів і які домагаються поставленої мети. Сталеплавильне виробництво займає після доменного виробництва друга ланка в загальному циклі металургійної промисловості.

Бригада обслуговуюча конвертор, мартенівську або електропіч, залежно від ємності печей складається з сталевара і його підручних (першого, другого, третього).

Обов'язком сталевара є керівництво роботою підручних, контроль за правильністю виконання ними практичних прийомів з обслуговування печі, забезпечення економічно вигідною і прогресивної технології сталеваріння, дотримання режимів печі, графіка випуску заданої марки сталі або спеціальних сплавів.

Сталевари, як правило, є працівниками високої кваліфікації. Їм доводиться вникати в усі дрібниці, досконально знати технологічний процес виплавки сталі кожної марки, спільно з майстром-технологом оперативно приймати рішення, від якого залежить подальша «життя» металу. Праця сталевара не легка, але почесна.

Розливальник сталі є ніби співавтором сталевара в процесі виготовлення сталі. Розплавлена ​​рідка сталь, яка перебуває в сталеплавильної печі, - це ще незакінчений продукт виробництва. Потрібно ще зробити так, що б під час затвердіння або кристалізації вона прийняла форму виливків або злитків, які придатні для подальшої обробки. Розливальники повинні знати технологічний процес розливання сталі, склад і властивості вогнетривких матеріалів, що застосовуються для внутрішнього облицювання сталерозливних ковшів і для виготовлення стопорів. Їм необхідно освоїти пристрій і принцип роботи стопорного механізму, а також типи виливниць для різних марок сталі, виконуваних в цеху. Робота розливника досить різноманітна і вимагає правильного планування і одночасного обліку різних факторів. Професія розливника стали вимагає від людини витриманості, рішучості, моторності, але не метушливості. Він повинен володіти твердою рукою і точним окоміром. Тому сталевар з бригадою працюють безпосередньо поряд з конвертором. А це справжнє пекло! Навіть в десятках метрів від печі температура досягає 50-60º С.

 

Це екстремальні умови роботи, які, втім, деяким навіть подобаються. Можливість власноруч управлятися з розпеченим металом переважує названі незручності. До того ж на сучасних підприємствах для працівників гарячих цехів створюють умови для повноцінного відпочинку: тренажерні зали, сауни та інше. Крім того сталевари як і інші працівники гарячих цехів, мають право на ранню пенсію. Сталевар працює в сталеплавильному цеху металургійного заводу.

 

Професія сталевара припускає відповідальність, організованість, вміння концентрувати і розподіляти увагу, лідерські якості, фізичну витривалість.

 

Технології металургії постійно розвиваються, тому важливо, щоб сталевар був готовий до освоєння нового у своїй роботі.

 

            Сталевар повинен знати:

 

- Технологічний процес виплавки сталі, будову та експлуатацію сталеплавильної печі

 - Фізичні властивості та склад чавуну і сталі

 - Склад додаткових матеріалів і правила їх використання

 - Основи електротехніки

 - Техніку безпеки в гарячому цеху

 

Сталевар повинен вміти користуватися обладнанням і надавати першу долікарську допомогу при необхідності.

 

Придніпровський державний металургійний коледж надає можливість отримати професію сталевара.

 

Металург повинен мати технічну спеціальність. Кажуть, що професія металурга потребую великої сили духу, мужності та терпіння. Робочі цеху працюють швидко та злагоджено - тут важлива кожна секунда. Величезний цех, де відчуваєш себе маленькою частинкою,серед величезних агрегатів та механізмів. Люди, які опиняються в цеху перший раз відчувають одночасно захват і жах,«мов, як ви не боїтеся, це так важко, так небезпечно?!». Метал потрібно любити. Але це зовсім не значить що в Україні треба суттєво зменшувати виробництво металу під час структурної перебудови промисловості. Навіть сьогодні, основні валютні надходження в бюджет України йдуть від продажу металу. Ми вміємо і знаємо, як виробляти метал, і це думка не лише українських металургів. Не даремно металурги кажуть, щоб сталь була відмінної якості, потрібно спочатку запалити вогонь у серці, потім іскру від цього вогню відправити в піч, тоді все вийде!