До уваги студентів, викладацького та адміністративного персоналу міста Кам'янське - запрошуємо студентів взяти участь у конкурсі від компанії Scholarship, на отримання стипендії (грошового гранту) на навчання.

У найближчих планах Компанії Scholarship - проведення конкурсу, за результатами якого переможці отримають стипендію (грошовий грант) на оплату освіти в розмірі 13 000 грн.

Умови конкурсу, терміни і порядок його проведення на сайті: https://scholar-ship.com.ua

Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу: https://credit-online.org.ua/ua/scholar-ship-ua

Усі заявки повинні бути подані онлайн до 27 жовтня 2019.

 

Шановне студентство, дорогі наші викладачі, щиро вітаємо всіх вас із чудовим святом – Днем Знань!

Цього року до дружньої студентської родини металургійного коледжу вливається нова – 90-та хвиля першокурсників. Новий навчальний рік коледж розпочав зі святкової лінійки, на яку були запрошені високоповажні гості – Ванда Наталя Миколаївна, провідний інженер відділу кадрів ДМК; Коряк Едуард Миколайович, начальник управління молоді та спорту Кам’янської міської ради.

Зі щирими вітаннями та побажаннями найкращих успіхів у навчанні, урочисто відкрила свято Знань директор коледжу Ольга Анатоліївна Александрова.

Традиційно у святковій обстановці відбулося посвячення першокурсників в студенти коледжу та був зачитаний Кодекс честі студента Придніпровського державного металургійного коледжу.

      У народі здавна кажуть, що знання – це коштовний скарб, що прихований за сімома замками. Тож першокурсники отримали символічний студентський квиток та «Ключ знань» від директора коледжу.

Цього святкового дня, підвівши підсумки минулого навчального року, із задоволенням відзначили досягнення наших металургів:

Щиро вітаємо студентів нашого коледжу з початком нового навчального року та бажаємо наукових звершень, спортивних перемог та успіхів у студентському житті!

 

27 червня у Придніпровському державному металургійному коледжі відбулися урочистості з нагоди закінчення навчального закладу. Фото

З вітальними словами та теплими побажаннями звернулась до випускників директор коледжу О.А. Александрова.

На адресу випускників у цей день пролунало багато настанов. Від імені батьків привітала випускників Стесенко Тетяна Миколаївна, яка бажала нашим випускникам впевнено крокувати у своє майбутнє, не забуваючи свій батьківський дім, коледж, своїх викладачів.

Сама урочиста частина свята – вручення дипломів з відзнакою. Ці студенти - гордість коледжу, викладачів, батьків. Під бурхливі оплески залу випускникам вручили 22 дипломи з відзнакою. Студентів нагородили Почесними грамотами за відмінне навчання, активну участь у громадському житті коледжу та спортивні досягнення.

Випуск 2019 – це згуртований, креативний колектив, кожен член якого духовно багата, інтелектуальна і цілеспрямована особистість.

Шановні наші випускники! Вас усіх чекає випробування під назвою «доросле життя». Сподіваємося, що ви зможете гідно його пройти і правильно вирішити свою подальшу долю. 

 

 

19 травня – День Європи в Україні.

З нагоди Дня Європи управління молоді та спорту Камянської міської ради оголосило конкурс есе англійською мовою «Україна – європейська держава».

Розкривати місце України серед держав Європи, важливість для України співпраці з іншими державами ЄС, досягнення і здобутки українців – мета творчого завдання.

Переможцем конкурсу став студент ПДМК Олександр Білянський.

Вітаємо нашого переможця. Бажаємо успіхів та європейського рівня освіти.

 

 

 

 

29 травня було відзначено соціальними стипендіями виконавчого комітету Камянської міської ради учнів шкіл та професійних училищ, студентів ВЗО. Право на отримання стипендії виконавчого комітету мають учні та студенти пільгових категорій, які мають високі показники у навчанні, спортивні досягнення, активні в житті закладі освіти та міста.

Соціальну стипендію виконавчого комітету отримала студентка ПДМК гр. БЕС-17 Дар’я Артикова, яка не лише добре навчається, а й займається вокалом, спортом, представляє наш коледж в міських та обласних заходах.

 

 

  

 

 

 

29 травня 2019 року у ПДМК відбулася зустріч студентів з інспектором Заводського районного відділу пробації Криворучком Владиславом Геннадійовичем, з метою проведення профілактичної бесіди з питань: насильство в родині, кримінальна і адміністративна відповідальність підлітків та їх батьків, запобігання мобільного шахрайства. Фото

Криворучко В.Г. змістовно пояснив студентам коледжу, які профілактичні заходи треба застосовувати, щоб не стати жертвою злодіїв, навів яскраві приклади з власного досвіду, відповів на всі питання студентів.

 

Запрошуємо студентів Придніпровського державного металургійного коледжу взяти участь у соціальній програмі Scholarship. 

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ці суми будуть розподілятися між учасниками, які написали найкращі роботи. 

Наразі відкрито 2 номінації:  
35.300 грн. -   
https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/  
15.000 грн. -   
https://pizza.od.ua/ua/scholarship/  
Участь повністю безкоштовна. 

Оплачуване навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також шукаємо талановитих молодих спеціалістів.  

Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

 

     Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Це свято національної єдності. Цього року за традицією викладачі вдягли гарне комфортне національне вбрання, щоб продемонструвати свою єдність і патріотичну позицію. Слава Україні!