Фотоальбом

21 вересня 2017 року в навчальному корпусі № 3 коледжу було проведено спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту за темою «Дії керівного складу, невоєнізованих формувань ЦЗ, студентів та працюючого персоналу при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій внаслідок порушення нормальних умов життя та діяльності людей на об’єкті, спричиненого застосуванням зброї».

В тренуванні були задіяні 486 викладачів, студентів та співробітників коледжу. Керівництво тренуванням здійснювали заступник начальника цивільного захисту коледжу Дроздова І. В. та начальник штабу ЦЗ Савостін О. В.

В ході спеціального об’єктового тренування з ЦЗ керівний склад, особовий склад невоєнізованих формувань, викладачі та студенти коледжу отримали необхідні навички в діях при виникненні надзвичайної ситуації.

За рівнем підготовки керівного складу та особового складу формувань ЦЗ, їх діями в умовах надзвичайної ситуації та по ввідним, укомплектованістю засобами захисту, якістю розроблених документів спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту  було оцінено «ДОБРЕ».

 

 

Фотоальбом

4 жовтня у мультимедійній аудиторії відбулося перше засідання молодіжного клубу І курсу «Молоді та талановиті».

Тема  першого засідання, яке пройшло у вигляді тренінгу -  «Знайомство та згуртованість».  Активістам були запропоновані вправи на спілкування у парах, колективі, молоді люди мали визначити, чим вони схожі між собою та чим відрізняються; які є плюси і мінуси у спілкуванні та роботі у команді. У ході  тренінгу студенти вирішували такі питання:

-         Які психологічні якості проявились у вас під час  тренінгу?

-         Які почуття ви відчували при спілкуванні з незнайомими людьми?

-         Що нового пізнали про себе, друзів, команду?

-         Що було найважливішим?

-         Що потрібно розвивати на майбутнє у спілкуванні?

У підсумку тренінгу: студенти між собою краще познайомилися, емоційно відпочили, зарядились позитивним настроєм, а також найважливішим висновком стало те, що ми всі однаково любимо  наш коледж.

Дякуємо всім за участь. Ви дуже позитивні!

Чекаємо всіх бажаючих студентів щосереди  у корпусі №3, аудиторія 215.

 

 

Фотоальбом

Цього року у нас в коледжі пройшов День дублера або День самоврядування, пов'язаний з Днем працівника освіти . Студенти ведуть пари і займаються всією організаторською роботою адміністрації протягом 1 дня. В першу чергу це свято. Причому для всіх воно однаково було круте.

Студенти мали можливість трохи посміятись, поговорити на будь-які теми та інше. Хочеться відзначити роль голови Студентського парламенту у підготовці дня самоврядування Карпенко Андрію. Дякуємо всім учасникам цього дня, Ви зробили його дуже класними і наступного року обов’язково повторимо.

 

 

 

26 вересня відбулася зустріч першокурсників (гр. БЕС-17, ТОРС-17, ОРМП-17/1 та ОРМП-17/2) з волонтерами громадської організації «Новий час», які підготували ознайомчу лекцію із культури жіночо-чоловічих взаємовідносин за темою «Кохання та безпечні стосунки».

Одна із гостей, організатор проекту Ганна Гажа під час лекції наводила актуальні факти зі стосунків між членами сімей, говорила про статистику родинних відносин, підкреслювала актуальні соціальні проблеми та деякі шляхи їх вирішення. Дуже вдалим прикладом стало порівняння ідеальних рис характеру сучасних дівчини та юнака. Прикрим та виразним прикладом стала закономірність, що найбільша кількість злочинців – це люди одинокі й ті, які втратили свою половинку. Тож, гарні стосунки – запорука успішності будь-якої людини, а відтак їх популяризація – бажання допомогти кожній особистості.

Обговорення було жвавим, оскільки виявилось, що багато студентів цікавить ця тема. Бесіда спонукала дізнатися більше про побудову стосунків всередині родини, не останню роль в цьому зіграло натхнення, з яким волонтери розповідали про ці відносини. За словами організаторів цього заходу у подальшому подібні зустрічі стануть традиційними, адже вони допомагають людям протилежної статі краще порозумітися та роблять студентську родину більш дружньою. Сподіваємось на плідну співпрацю!

25.09.17 р. студенти гр. МЕПС-17-2/9 відвідали музей ПДМК ім. С. М. Лясоти і мали можливість доторкнутися до реальної, живої історії коледжу, а також відчути себе причетним до навчального закладу, у якому вони навчаються.

Студенти переглянули експозиції музею, які поетапно розповідають  про створення, становлення і розвиток закладу. Екскурсовод, випускник нашого коледжу розповів багато цікавої, корисної й пізнавальної інформації, адже коледж має давні, глибокі традиції й намагається зберегти найкращі здобутки минулого. Студенти із зацікавленістю прослухали доповідь та залишили письмову подяку у книзі відгуків.

 

 

 

25 вересня з метою заохочення до навчання по обраній спеціальності для студентів І курсу гр. МЕПС-17-2/9 викладачами ПЦК електротехнічних дисциплін була проведена екскурсія до лабораторій «Електропостачання підприємств і цивільних споруд» (зав. лабораторією Хоменко В. І.)  та «Монтаж, ремонт та експлуатація електрообладнання підприємств» (зав. лабораторією Маловік Ю. І.), під час якої студенти змогли ознайомитися з діючим електротехнічним обладнанням, макетами і приладами та особисто випробувати їх. 

 

 

25 вересня відбулося засідання ради самоврядування 1 курсу. На якому студенти краще познайомились між собою, заввідділенням та профспілковим комітетом студентів. На порядку денному були такі питання: вибори голови, заступника та секретаря ради відділення, проведення дня самоврядування до дня працівника освіти, а також найближчі заходи які будуть проходити в коледжі. Було проведене таємне голосування під час виборів.

Хочемо привітати новообрану голову ради самоврядування Сіру Діану гр. М-17, її заступника Пластун Евеліну гр. БЕС-17 та секретаря Скаліуша Павла гр. БЕС-17.

Дякуємо всім за активну участь у засіданні, надалі вас чекатиме багато сюрпризів.

 

08.09. та 11.09. студенти І курсу (гр. ТОРС-17 та БЕС-17) були направлені на екскурсію до 35 ДПРЧ ІІ державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів.

Під час екскурсії вогнеборці показали студентам пожежні автомобілі, захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг та пожежно-технічне озброєння для гасіння пожеж та рятування людей; розповіли про правила пожежної безпеки та дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, тощо.

Фотоальбом

У рамках святкування Дня міста відбулися святкові заходи. Урочистості та відкриття нових культурних і соціальних об'єктів проходили в Кам'янському протягом усього дня.

О 16 годині міський голова Андрій Білоусов урочисто відкрив Центральний парк культури і відпочинку, де останні шість місяців тривав капітальний ремонт.

Територія міського парку змінилася до невпізнання. Разом із першими відвідувачами алеями парку пройшов і міський голова.