9 листопада 2018 року в рамках поетичного фестивалю м. Кам’янського в Придніпровському державному металургійному коледжі відбулася зустріч студентів І-го курсу з поетами рідного краю Михайлом Яровим, Олександром Медко та вінницьким бардом Юлією Броварною. Фото

Поети читали вірші про бойові дії на Донбасі, людські свята та будні.

Юлія Броварна виконувала власні твори та інших авторів під гітару.

Чекаємо на нові зустрічі з талановитими земляками!

 

Фото

8 листопада 2018 року в Придніпровському державному металургійному коледжі відбувся І етап

IX Всеукраїнської олімпіади з української мови:

І курс

І місце – Пелих Ю. П. МЕПС-18-1/9 (43,5 б)

ІІ місце – Харьківський С. І. ОРМП-18-2/9 (35 б)

Авдєєва М. Д. ОРМП-18-1 (35 б)

ІІІ місце – Долина В. В. ОРМП-18-2/9 (34,5 б)

ІІ курс

І місце – Зінченко К. О. МЕПС-17-1/9 (51,5 б)

ІІ місце – Пластун Е. Є. БЕС-17-1/9 (50 б)

ІІІ місце – Степаненко Д. І. ОРМП-17-2/9 (49,5 б)

ХІХ Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика

І курс

І місце – Енгельс В. В. ОРМП-18-1/9 (19 б)

ІІ місце – Чергінець Г. С. БЕС-18-1/9 (16 б)

ІІІ місце – Кириченко В. О. ОРМП-18-2/9 (12,5 б)

ІІ курс

І місце – Писаревський О. Д. ОРМП-17-1/9 (17 б)

ІІ місце – Химченко Л. В. МЕПС-17-2/9 (16 б)

ІІІ місце – Орехов А. В. ОРМП-17-1/9 (11 б)

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у ІІ міському етапі змагань!

 

8 листопада студенти Придніпровського державного металургійного коледжу мали змогу пограти у гру-симуляцію  #ГраСвітГромад. Студенти, які готуються вступати у доросле життя спробували побудувати власну громаду як живий організм, який має об'єднатися заради досягнення певного сценарію, обумовленого грою. І нашим студентам це вдалося! Звісно траплялися різні життєві обставини, які впливали на фінансовий стан учасників, на показники щастя, здоров'я та привабливості громади в цілому. Наприклад, учасниця Настя з гр. КВ-17 стала матір'ю двох дітей, при цьому змогла побудувати три приватні підприємства. Діана гр. МЕПС-17-2/9 будучи безробітною отримала у спадок гроші, завдяки яким змогла побудувати власний бізнес. Кожен раунд учасники обирали мера, який задавав напрямок розвитку громади. Було цікаво спостерігати, як учасники опікувались місцевим бюджетом, залучаючи кошти у свою громаду всіма можливими способами. Навіть робили благодійні внески, коли у бюджеті не вистачало грошей на утримання муніципальних об'єктів. Замість тисячі слів одна #ГраСвітГромад пояснила студентам процес руху коштів і впливу кожного мешканця на розвиток міста через власну відповідальність.

Захід був організований за участю громадської організації “Сила Громади”, який впроваджується за підтримки Kyiv Dialogue за підтримки Міністерства Закордонних справ Німеччини.

Цього тижня з 4 по 11 листопада в Європі проходять заходи, присвячені 100-річчю закінчення Першої Світової війни. 

8 – 9 листопада 2018 року в нашому коледжі на відділенні І курсу пройшла акція, присвячена цій визначній події.

Студенти І курсу виготовили плакат, що нагадував про те, як закінчилася Перша Світова війна – величезна трагедія з численними жертвами та незліченними поламаними долями. Світова війна 1914–1918 років призвела до загибелі не менш ніж 16 мільйонів людей.За непрямими підрахунками у цій війні загинуло майже 400 тисяч українців – військових армії Росії та до 90 тисяч українців австро-угорської армії.

Під час перерв в рекреації на третьому поверсі в навчальному корпусі №3 відбувалася демонстрація епізодів документального фільму «Перша світова війна», створеного англійськими кінематографістами у 2003 році. Епізоди фільму, пов’язані з військовою авіацією, підводними човнами та артилерією тих часів, були пізнавальними не тільки для студентів, а також і для багатьох викладачів.

Це дало всім нам можливість краще усвідомити масштаби світової катастрофи 1914-1918 років та героїзм людей, які віддали своє життя заради закінчення Першої Світової війни. 

Вшануймо пам’ять усіх загиблих у цій війні! Фото

Згідно плану роботи предметно-циклової комісії з 29.10.2018 по 03.11.2018 року проводився традиційний Тиждень науки комісії природно-математичних дисциплін під назвою «Природа і ми».

Мета: усвідомити взаємозв’язок фундаментальних дисциплін та екології на основі статистичних даних; виховання ощадного та бережливогоставлення до природних ресурсів, чистоти довкілля та дотримання санітарних норм побуту.

Девіз тижня: Природа - це вічне життя, становлення і рух.

Природа - творець всіх творців.

                                                                                                                                        І. Гете

Подяка викладачам комісії, які провели наступні заходи:

- Виставки творчих робіт, газет моделей, презентація сучасних досягнень збереження навколишнього середовища

- Брейн-ринг з фізики між групами ОРМП І курсу (Синько В. М.)

- Гра «Моя країна – Україна: історія, екологічні проблеми» (Ставрова Н. Я.)

- Урок-лекція «Чиста вода та раціональне харчування» (Зайва О. В.)

- Інтелектуальна гра «Фізика навколо нас» (Бєлоусова Я. В.)

- Захід «Екологія і ми: весела кухня та хімчистка» (Дехтяр О. О.)

- Вікторина «Найрозумніший з інформатики» (гр. ТОРС-18-1/9, гр. БЕС-18-1/9) (Ахман А.М., Досій Т.В.)

 

Винесено подяку студентам переможцям олімпіад:

з математики:

І місце – Бортюку В. гр. МЕПС-18 2/9

ІІ місце – Білянському О. гр.ОРМП-18 1/9

ІІІ місце – Пренку О. гр. БЕС-18 1/9, Авдєєвої М. гр. БЕС-18 1/9

з фізики:

І місце – Пренку О. гр. БЕС-18 1/9

ІІ місце – Прокопчуку Р. гр. МЕПС-18 2/9, Кириченку В. гр.ОРМП-18 2/9

ІІІ місце – Долгову Б. гр. БЕС-18 1/9

з інформатики:

І місце – Лазаренку В. гр.ОРМП-17 1/9

ІІ місце – Писаревському О. гр. ОРМП-17 1/9

ІІІ місце – Чернявському А. гр.КВ-17-1/9

 

 

   З метою сприяння у працевлаштуванні випускників коледжу, надання найбільш повної інформації про ринок праці у місті 1 листопада 2018 року в актовій залі коледжу був проведений «День кар’єри» серед майбутніх випускників коледжу, на який були запрошені представники базових підрпиємств міста, а саме: ПРАТ «Дніпровський коксохімічний завод» та Кам'янський РЕМ АТ «ДТЕК Дніпровські електричні мережі», які ознайомили випускників з перспективами розвитку та умовами праці на даних підприємствах, відповіли на хвилюючі випускників питання.

25 жовтня наш коледж прийняв участь у профорієнтаційному заході «Ярмарок професій», який було організовано міським центром зайнятості в приміщенні центру позашкільної роботи м. Кам’янського з метою формування у школярів позитивного ставлення до свідомого вибору майбутньої професії. У ярмарку були задіяні 15 навчальних закладів різних рівнів акредитації, представники Кам’янського міського центру зайнятості та ринко утворюючих підприємств нашого міста.

Презентаційна платформа нашого навчального закладу була представлена майстер-класами з окремих спеціальностей. Студенти старших курсів та викладачі надавали всім бажаючим консультації про різноманітні професії і спеціальності, за якими ПДМК здійснює підготовку молодших спеціалістів, умови вступу та навчання в освітньому закладі, перспективами подальшого навчання чи працевлаштування. Також під час проведення ярмарку учням було запропоновано рекламно-інформаційні матеріали, а також перегляд відео презентації з інформацією про наш коледж.

Слід відмітити неабиякий інтерес випускників шкіл міста до нашого освітнього закладу. 

Наша мета – допомогти учням загальноосвітніх закладів свідомо обрати майбутній фах, надати інформацію про особливості й переваги актуальних на сьогоднішній день спеціальностей коледжу.

        Чекаємо майбутніх абітурієнтів у нашу велику дружню студентську родину! Раді бачити кожного у нас!

18 жовтня 2018 року в навчальному корпусі № 3 коледжу було проведено об’єктове тренування з цивільного захисту за темою: «Дії керівного складу, формувань ЦЗ, персоналу та студентів при проведенні рятувальних та інших невідкладних робіт у ході ліквідації наслідків надзвичайної події техногенного характеру», в якому були задіяні 428 викладачів, студентів та співробітників коледжу.

Керівництво тренуванням здійснювали заст. начальника цивільного захисту коледжу, голова евакуаційної комісії Дроздова І. В. та начальник штабу цивільного захисту Савостін О. В.

В підготовці та проведенні об’єктового тренування брав участь представник Кам’янських курсів 2 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД у Дніпропетровській області   ст. МВН Яровий О. А.

В ході об’єктового тренування з ЦЗ керівний склад, працівники формувань, викладачі та студенти коледжу отримали необхідні навички в діях при виникненні надзвичайної події техногенного характеру. 

За рівнем підготовки керівного складу та працівників формувань ЦЗ, їх діями в умовах надзвичайної події та по ввідним, укомплектованістю засобами захисту, якістю розроблених документів об’єктове тренування з цивільного захисту в ПДМК оцінено на - «ДОБРЕ».

1 жовтня в світі відзначають День людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН в 1991 році. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і щорічно відзначає цей день. Група БЕС-17 під керівництвом куратора І. М. Алтухової підготувала літературний перфоманс «Милосердя і доброта – крила нашої душі», присвячений Дню людини похилого віку.

Студенти міркували про жорстокість сучасного світу, читали вірші про доброту і милосердя, представили присутнім на заході театральну виставу за мотивами оповідання М. Коцюбинського «Що записано в книгу життя». Виховний захід групи БЕС-17 спонукав глядачів до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь і дійшли висновку, що кожному під силу навчитися бути добрим, людяним, милосердним.

Не зобидь ні старця, ні дитину,

Поділись останнім сухарем,

Тільки раз ми на Землі живем:

Сій Любов, краса її єдина…

Молодіжний центр міжнародного партнерства, позашкільної та неформальної освіти «Освіторіум» ДОР» інформує про проекти для студентства.

«Skills lab: власна справа» - це спеціальна програма для розвитку та вдосконалення навичок, які є необхідними для створення власної справи, приреченої на успіх. У період з 30 жовтня по 15 грудня 2018 року на базі КП «МЦМППНО «Освіторіум» ДОР» (м. Дніпро, вул.. Яружна, 49 а) відбудеться 8 зустрічей, які проходитимуть щосуботи о 12.00 тривалістю 4 години для тридцяти відібраних учасників.

Проект «Skills lab: успішна кар’єра» - це спеціальна прогарам для розвитку та вдосконалення навичок, які є затребуваними на сучасному ринку праці. У період з 30 жовтня по 15 грудня 2018 року на базі КП «МЦМППНО «Освіторіум» ДОР» (м. Дніпро, вул.. Яружна, 49 а) відбудеться 8 зустрічей, які проходитимуть щовівторка та щочетверга о 17.00 тривалістю 2 години для тридцяти відібраних учасників.

Участь у обох проектах безкоштовна.

Для реєстрації необхідно до 23 жовтня заповнити реєстраційну форму http://www.facebook.com/events/1140624569420257/?ti=cl