Фотоальбом

11 грудня 17 року студенти І курсу гр. КВ-17- 1/9 та гр. ОРМП-17- 1/9 відвідали музей історії ПАТ "ДМК". В рамках візиту студенти дізналися про історію металургійного комбінату, етапи його розвитку, основні напрямки її діяльності, відвідали виробничі приміщення підприємства. Студентська молодь була вражена великою кількістю експонатів, що знаходяться в музеї комбінату. Багато уваги екскурсовод приділила періоду роботи комбінату під час ІІ світової війни, після чого студенти мали можливість самостійно оглянути залу, в якій зібрані особисті речі та повна інформація про працівників комбінату, які загинули в зоні АТО.

Також студенти мали можливість поставити свої питання співробітникам комбінату. Більшість цікавили питання щодо можливості проходження практики, кар’єрного зростання, структурної будови підприємства тощо. На всі свої питання студенти отримали вичерпні компетентні відповіді про роботу та виробничі процеси комбінату.

В результаті екскурсії студенти ознайомилися з особливостями проведення ремонтів і реконструкцій на території великого металургійного комбінату. Екскурсією студенти залишилися задоволені, так як ознайомилися з реальною роботою на промисловому підприємстві.

 

Фотоальбом

13 грудня 2017 у гуртожитку металургійного коледжу відбулося спортивне свято «Нумо, хлопці!». Змагалися мешканці гуртожитків – металургійного коледжу та комерційного технікуму.

У конкурсі штовхання гирі піднімали 24 кг Решетняк Олександр, 16 кг – Яконов Олександр. З великою перевагою перемогли комерційників.

У конкурсі віджимання Малий Роман та Моргун Денис віджалися від підлоги більш ніж 60 разів кожен і знову перемогли конкурентів.

У конкурсі арм-реслінг Масловський Ян і Омельченко Євген не дали жодного шансу на перемогу студентам комерційного технікуму.

Хто зможе вистояти на планці 12 хвилин? Вирвав з таким результатом перемогу у комерційників металург Валах Ілля.

Боровся до останньої хвилини Івашков Валера, коли чистив картоплю, незважаючи на порізану руку, але якісніше почищена була у учасника команди комерційного технікуму.

Яскравим закінчення свята був конкурс плетіння коси. Наших дівчат Мирославу Карпенко і Айнур Давидову заплітали Сергій Пискун та Денис Галагур, навіть гості віддали перевагу металургам. У розкішних сукнях та з гарними зачісками дефілювали дівчата по залу.

Музичний супровід, який підготувала Дар'я Артикова, створив святкову атмосферу.

Вітаємо мешканців гуртожитку металургійного коледжу з яскравою перемогою. Так тримати!!!

 

06 грудня відбулась зустріч студентів 1-го курсу ПДМК груп М-17-1/9 та ОРМП-17-1/9 з волонтерами молодіжної організації «Новий час». Студенти прослухали лекцію на тему: «Вся правда про наркотики» та переглянули відео «Обирай життя».

У своєму виступі гості коледжу наголосили, що на сьогоднішній день  ця тема є актуальною. Вони донесли до студентів важливу інформацію, яку супроводжувала вражаючими відеоприкладами. Присутні прослухали лекцію про шкідливість вживання алкоголю, наркотиків та цигарок, про механізм дії наркотичних речовин на молодий організм та виникнення залежності від них. Студенти жваво вступали в діалог, мали змогу показати свої знання щодо проблем наркоманії. Вони активно ставили запитання, на які отримували вичерпні відповіді.

6 грудня у юнацькому відділі центральної міської бібліотеки відбулася #ГраСвітГромад – це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи.

У грі прийняли участь члени Молодіжної ради міста Кам'янське та представники технологічного, індустріального та металургійного коледжів. Представником нашого коледжу був голова Студентського парламенту коледжу Карпенко Андрій. Під час гри кожен учасник мав змогу спробувати себе в ролі міського голови. Учасники гри обрали стратегію розвитку “Щасливі люди”, завдання якої - збудувати школу мистецтв, ресторан та мати привабливість громади не нижче 5, при цьому у громаді був вже муніципалітет (лікарня, дитячий садок, центр зайнятості, школа і т.д). Під час гри гравці приймали важливі рішення, купували приватну власність у вигляді ресторанів, АЗС, перукарень, магазинів, ферм, земельні ділянки, церкви, бари, кафе. А найголовніше, що громада сучасної молоді, як з'ясувалось, була дуже дружньою, приймали всі разом рішення, разом поповнювали місцевий бюджет.

За підсумками гри громада молодих та активних здобула перемогу, побудувавши школу мистецтв, ресторан та здобувши показник привабливості громади 5.

Дякуємо учасникам та організаторам цієї гри.

Наступного року вступники до коледжів і технікумів на базі 11-ти класів подаватимуть документи виключно в електронній формі. Це передбачено Умовами прийому для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році, які затверджені наказом МОН та вже пройшли реєстрацію в Міністерстві юстиції.

Таким вступникам потрібно буде створювати електронні кабінети в системі ЄДЕБО й через них подавати заяви, попередньо підвантаживши необхідні документи. Прийматимуться сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. З цих предметів приймаються лише сертифікати 2018-го.

Подавати заяви в паперовій формі зможуть вступники на основі 11 класів, які мають право на пільги, розбіжності у ПІБ, даті народження, статі або громадянстві в атестаті та сертифікаті ЗНО, які подають іноземні документи про повну загальну середню освіту або атестати, видані до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення. Ще однією підставою може бути неможливість зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, підтверджена довідкою приймальної комісії.

У паперовій формі, як і раніше, подаватимуть заяви та документи вступники на основі 9-ти класів. Для них прийом заяв почнеться 2 липня і триватиме до 18-ї години 14 липня 2018 року. Упродовж 15-22 липня проходитимуть вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди. Рейтинговий список вступників оприлюднюватиметься не пізніше 24 липня, а зарахування на місця держзамовлення буде не пізніше 30 липня.

Вступники на основі 11-ти класів зможуть реєструвати електронні кабінети та завантажувати в них документи з 2 липня, а подавати заяви – з 12 липня. Реєстрація триватиме до 18-ї години 25 липня, а подання заяв – до 1 серпня для тих, хто вступає на основі співбесіди, іспитів або творчих конкурсів, та до 8 серпня для осіб, які вступають на основі сертифікатів ЗНО. Рейтингові списки оприлюднюватимуться не пізніше 9 серпня, а зарахування на місця держзамовлення на основі співбесіди – не пізніше 8 серпня, а на основі сертифікатів ЗНО, вступних іспитів або творчих конкурсів – не пізніше 14 серпня.

Ще однією новацією 2018 року для вступу на молодшого спеціаліста буде дві форми заяв на участь у конкурсі. Зокрема, вступник зможе зазначити, що він бере участь у конкурсі і на бюджетні місця, і на контрактні або виключно на контрактні.

«Реєстрація Умов прийому в Мінюсті дала старт для закладів вищої та професійної освіти, які готують молодших спеціалістів, створювати власні Правила прийому. До 31 грудня вони мають бути внесені в ЄДЕБО та розміщені на сайті закладу. Найближчим часом ми також очікуємо завершення реєстрації Умов прийому до закладів вищої освіти, які визначають правила вступу на бакалаврів, магістрів та докторів філософії», – зазначив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Щоб докладніше роз’яснити всі положення Умов прийому, МОН планує провести регіональні наради для закладів вищої та професійної освіти, які здійснюють набір на молодшого спеціаліста, з 6 до 15 грудня 2017 року.

 

З 6 до 15 грудня МОН проведе низку регіональних нарад-семінарів щодо вступної кампанії 2018-го. Відповідний наказ підписав 30 листопада 2017 року т.в.о. Міністра освіти і науки Володимир Ковтунець.

Наради пройдуть в Києві, Хмельницькому, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві та Львові. На них представники МОН, Інфоресурсу та УЦОЯО роз’яснюватимуть для закладів освіти всі положення Умов прийому на 2018 рік. Семінари відбуватимуться окремо для закладів, які здійснюють прийом на молодшого спеціаліста, та окремо – для вишів, які готують бакалаврів, магістрів та докторів філософії.

«Цього року, традиційно, Умови прийому як на молодшого спеціаліста, так і для інших рівні зазнали змін. Приміром, встановлено конкурсні предмети для вступників на бакалавра і магістра на основі повної загальної середньої освіти. Також 2017-го ми запустили нове програмне забезпечення ЄДЕБО, і зараз воно ще вдосконалюється. Звісно, все це потребує докладного роз’яснення для приймальних комісій закладів вищої та професійної освіти, адже саме на них під час вступної кампанії буде основна робота з організації прийому вступників. Тому запрошуємо до участі в регіональних нарадах керівників або заступників керівників вишів, які відповідають за прийом вступників, відповідальних секретарів приймальних комісій, будемо раді бачити локальних адміністраторів ЄДЕБО», – зазначив директор Департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Перші наради пройдуть в столиці 6 та 7 грудня. Їх проведуть для закладів освіти Києва, Київської, Житомирської, Черкаської та Чернігівської областей.

 

29 листопада студент коледжу Карпенко Андрій гр. ТОРС-15-1/9 прийняв участь у Всеукраїнській науково-технічній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «МОЛОДЬ: НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ», яка відбулася в Національному Гірничому університеті в м. Дніпро. Було заслухано близько 50 доповідей із багатьох міст України, зокрема Харків та Кривий Ріг. Карпенко Андрія готували до виступу викладачі Хмарук Ю. М., Крамарь Н. С. та Мурашевська О. С. В секції «Екологічні проблеми регіону» серед багатьох доповідачів наш студент виборов ІІ місце, а викладачі отримали подяки за підготовку до участі в конференції. Гостем на конференції був представник Дніпровської міської ради, яка зауважила важливість вирішення екологічних проблем в нашому регіоні і подякувала всім учасникам за небайдужість до майбутнього нашої країни.

 

Міністерство освіти і науки звернулось до учнів 9-х класів, які вступатимуть до навчальних закладів для здобуття рівня молодшого спеціаліста, заздалегідь потурбуватися про отримання паспорта. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОН.

«Учням, які планують вступати 2018-го на молодшого спеціаліста на основі 9-ти класів, потрібно заздалегідь потурбуватися про отримання паспорту в формі ID-картки», – зазначають у МОН.

У відомстві нагадують, що відповідно до нещодавно затверджених Умов прийому, вступникам на базі молодшого спеціаліста, які вступатимуть після завершення 9-го класу, буде необхідно під час подання заяви на вступ пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу, та подати його копію.

«Таким документом є паспорт у вигляді ID-картки, який видається громадянам України з 14-річного віку. Тому буде потрібно для вступу на основі 9-ти класів подавати саме таку ID-картку. І ми дуже просимо заздалегідь потурбуватися про її замовлення та отримання. Адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті вступники, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2018 року», – повідомляють у міністерстві.

Як відомо, Умови прийому для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році зареєстровані Міністерством юстиції. Заклади вищої та професійної освіти, що проводять підготовку молодших спеціалістів мають найближчим часом розробити власні Правила прийому вступників.

Освіта.ua
29.11.2017

 

Вже багато років викладачі циклової комісії електротехнічних дисциплін проводить заняття для студентів на виробництві ПАТ “ДМК”. 

27-29 листопада 2017 року викладачі електротехнічних дисциплін Устименко Ю.В., Хоменко В.І., Мороз Л.Ю. провели заняття для студентів ІІІ-го курсу зі спеціальності –  5.05070104 “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд” з навчальних дисциплін: “Електропостачання підприємств і цивільних споруд” та “Електричні машини” на комбінаті ПАТ “ДМК”.

 

Основною задачею став процес проведення профорієнтаційного спрямування студентів для об’єднання теоретичного курсу з виробничим процесом. Саме з цією метою проводились лекції в музеї, в виробничому цеху (Електроенергоремонтний) та підстанціях (ДРЗ – 11, ФКУ) на ПАТ “ДМК”, де студентам співробітники комбінату докладно розповідали про технологію процесу, елементи захисту, стабільне та якісне забезпечення електроенергією всіх споживачів комбінату, послідовності монтажу та експлуатації силових механізмів (електродвигунів та трансформаторів), що стимулює до кращої адаптації студентів при вивченні навчального матеріалу за фахом та при виконанні курсового проекту, бо те, що вони бачать вони розуміють і використовують при розрахунках. 

Фотоальбом

24 листопада у центральній міській бібліотеці ім.. Т. Г. Шевченка відбувся конкурс декламаторів віршів поетів міста Кам’янське «Бринить, співає наша мова. Чарує, тішить і п’янить». Конкурс відбувся за ініціативою комерційного технікуму за підтримки департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради.

У конкурсі прийняли участь такі навчальні заклади: енергетичний технікум, коледж фізичного виховання, медичний, індустріальний коледж, центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту, професійний ліцей та звичайно Придніпровський державний металургійний коледж.

Студенти нашого з великим задоволенням прийняли участь у даному конкурсі, продекламувавши наступні вірші:

-         Красовський Олександр «Над Дніпром», автор Ф. Ісаєв;

-         Лазаренко Владислав уривок з вірша до 250-річчя Камянського, автор В. Бурхан;

-         Артикова Даря  «Якщо ти любиш Україну», автор В. Сіренко;

-         Артеменко Катерина «З родинної спадщини», автор В. Бурхан;

-         Войтаник Поліна та Мазан Богдан «Те місто, ушиковане під нитку», автор С. Злючий;

-         Вербицька Карина «Бути людиною», автор М. Усенко.

По завершенню конкурсу усі учасники отримали пам'ятні дипломи за участь.