27 червня у Придніпровському державному металургійному коледжі відбулися урочистості з нагоди закінчення навчального закладу. Фото

З вітальними словами та теплими побажаннями звернулась до випускників директор коледжу О.А. Александрова.

На адресу випускників у цей день пролунало багато настанов. Від імені батьків привітала випускників Стесенко Тетяна Миколаївна, яка бажала нашим випускникам впевнено крокувати у своє майбутнє, не забуваючи свій батьківський дім, коледж, своїх викладачів.

Сама урочиста частина свята – вручення дипломів з відзнакою. Ці студенти - гордість коледжу, викладачів, батьків. Під бурхливі оплески залу випускникам вручили 22 дипломи з відзнакою. Студентів нагородили Почесними грамотами за відмінне навчання, активну участь у громадському житті коледжу та спортивні досягнення.

Випуск 2019 – це згуртований, креативний колектив, кожен член якого духовно багата, інтелектуальна і цілеспрямована особистість.

Шановні наші випускники! Вас усіх чекає випробування під назвою «доросле життя». Сподіваємося, що ви зможете гідно його пройти і правильно вирішити свою подальшу долю. 

 

 

19 травня – День Європи в Україні.

З нагоди Дня Європи управління молоді та спорту Камянської міської ради оголосило конкурс есе англійською мовою «Україна – європейська держава».

Розкривати місце України серед держав Європи, важливість для України співпраці з іншими державами ЄС, досягнення і здобутки українців – мета творчого завдання.

Переможцем конкурсу став студент ПДМК Олександр Білянський.

Вітаємо нашого переможця. Бажаємо успіхів та європейського рівня освіти.

 

 

 

 

29 травня було відзначено соціальними стипендіями виконавчого комітету Камянської міської ради учнів шкіл та професійних училищ, студентів ВЗО. Право на отримання стипендії виконавчого комітету мають учні та студенти пільгових категорій, які мають високі показники у навчанні, спортивні досягнення, активні в житті закладі освіти та міста.

Соціальну стипендію виконавчого комітету отримала студентка ПДМК гр. БЕС-17 Дар’я Артикова, яка не лише добре навчається, а й займається вокалом, спортом, представляє наш коледж в міських та обласних заходах.

 

 

  

 

 

 

29 травня 2019 року у ПДМК відбулася зустріч студентів з інспектором Заводського районного відділу пробації Криворучком Владиславом Геннадійовичем, з метою проведення профілактичної бесіди з питань: насильство в родині, кримінальна і адміністративна відповідальність підлітків та їх батьків, запобігання мобільного шахрайства. Фото

Криворучко В.Г. змістовно пояснив студентам коледжу, які профілактичні заходи треба застосовувати, щоб не стати жертвою злодіїв, навів яскраві приклади з власного досвіду, відповів на всі питання студентів.

 

Запрошуємо студентів Придніпровського державного металургійного коледжу взяти участь у соціальній програмі Scholarship. 

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ці суми будуть розподілятися між учасниками, які написали найкращі роботи. 

Наразі відкрито 2 номінації:  
35.300 грн. -   
https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/  
15.000 грн. -   
https://pizza.od.ua/ua/scholarship/  
Участь повністю безкоштовна. 

Оплачуване навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також шукаємо талановитих молодих спеціалістів.  

Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

 

     Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Це свято національної єдності. Цього року за традицією викладачі вдягли гарне комфортне національне вбрання, щоб продемонструвати свою єдність і патріотичну позицію. Слава Україні!

З 22 по 26 квітня 2019 року в коледжі пройшов тиждень комісій металургійних та коксохімічних дисциплін.

В рамках тижня комісії відбулися наступні заходи:

- Виховний захід «З днем народження, альма-матер!», підготований викладачем В. В. Костіною та групою ВС-16. Захід відбувся в історичному музеї коледжу і був присвячений святкуванню 90-ї річниці з дня заснування закладу. Фото 

- Економічний квест «Економіка навколо тебе» підготувала та провела серед студентів третього курсу гр. ВС-16, гр. ОТ- 16, гр. КВ-16 викладач О. В. Горжий.

- Розважально-інтелектуальна гра «Перший серед рівних» допомогла розкрити здібності та таланти в кожному студенті груп ВС-16, ОТ- 16 та КВ-16. Захід організували викладачі Н. С. Крамарь, А. В, Мальцева та Н. В. Мірошніченко. Фото

- Тренінг з професійної орієнтації та розвитку кар’єрного росту «Покоління NEXT»провели тренери Дніпровського коксохімічного заводу серед студентів третього курсу (гр. ВС-16, гр. ОТ- 16, гр. КВ-16) Фото 

Співробітники відділу кадрів і відділу навчання та розвитку персоналу підготували широку програму, в ході якої вони ознайомили студентів з ПрАТ "ДКХЗ", розповіли про переваги роботи на підприємстві, кар'єрні можливості для молоді і провели тренінг.

- Саміт металургів «Металургія – міжнародна інтергація», підготований викладачами А. В. Мальцевою, Н. С. Крамарь та Н. В. Мірошніченко та студентами третього курсу об’єднав декілька груп першого та другого курсу (МХТ-18, КВ-17, ВС-17, МЕПС 17 -1/9). Під час Саміту були представлені найсучасніші світові металургійні та коксохімічні підприємства та презентовані новітні технології та винаходи в металургійній та хімічній галузях. Фото

8 травня 2019 року з нагоди святкування Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні для студентів Придніпровського державного металургійного коледжу викладач Лісняк Світлана Михайлівна та студенти групи МЕПС-17-2/9 підготували тематичний захід. Доповідачі нагадали всім присутнім, що треба пам’ятати, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна, пам’ятати, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забувати, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться. Фото

Вже багато років викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін проводить заняття для студентів на виробництві ПАТ «ДМК». Фото

В період з 24 по 26 квітня 2019 року викладач Хоменко В.І. провів заняття для студентів ІІІ-го курсу зі спеціальності –  141 «Електроенергетика електротехніка та електромеханіка» з навчальної дисципліни: «Електропостачання підприємств і цивільних споруд» на комбінаті ПАТ «ДМК».

Основною задачею став процес проведення профорієнтаційного спрямування студентів для об’єднання теоретичного курсу з виробничим процесом. Саме з цією метою проводились лекції в виробничих цехах (ТЕЦ) та підстанціях (ДРЗ – 4, ДРЗ – 10, ДРЗ – 11) на ПАТ «ДМК», де студентам співробітники комбінату докладно розповідали про технологію процесу, елементи захисту, стабільне та якісне забезпечення електроенергією всіх споживачів комбінату, послідовності монтажу та експлуатації силових механізмів (електродвигунів та трансформаторів), що стимулює до кращої адаптації студентів при вивченні навчального матеріалу за фахом та при виконанні курсового проекту, бо те, що вони бачать вони розуміють і використовують при розрахунках.