1 вересня студенти коледжу зібрались на традиційну урочисту лінійку, присвячену початку нового навчального року та Дню знань.

     Ряди студентів коледжу поповнили у цьому навчальному році 265 першокурсників. Від імені першокурсників студентську клятву виголосили Петрова Яна, Макаренко Катерина, Власова Валерія:

 

Пусть профессий много разных -

Все они не любят праздных,

Все они не любят лени.

Все предметы одолею.

Сдам экзамены, зачеты, -

Не боюсь такой работы

И терпенья наберусь.

В этом я клянусь!

                              ПЕРВОКУРСНИКИ. Клянусь!

Знаю, этот путь нелегок

И на нем соблазнов много,

Но себя не обмануть,

И учиться как-нибудь

Мне, студенту, будет стыдно ,

И смешно, и несолидно.

Трудностей не побоюсь,

В этом я клянусь!

                                 ПЕРВОКУРСНИКИ. Клянусь!

Мало быть хорошим малым -

Стану профессионалом.

Это я решаю твердо!

Это заявляю гордо!

Это - путь к моей удаче

И не может быть иначе.

Прочь сомнения и грусть!

Быть студентом я клянусь!

                                        ПЕРВОКУРСНИКИ. Клянусь!

На знак завершення церемонії посвяти першокурсників у студенти директор коледжу вручила їм символічний ключ знань та студентський білет.

         Ольга Анатоліївна  привітала усіх студентів з початком нового навчального року і нагородида студентів, які відзначились у минулому навчальному році.

  1. Краща студентська група коледжу:

-          На І курсі    - група ТОРС - 13          куратор Синько В. М.    

-          На ІІ курсі   - група МЕПС - 12 -3    куратор Якименко О. В.

-          На ІІІ курсі  - група КВ – 11             куратор Ткаченко О. Я.

-          На ІV курсі  - група МЕПС - 10 – 2  куратор Маловік Ю. І.

  1. Кращий куратор навчальної групи на курсі:

-          На І курсі    -   куратор Ткаченко О. Я.  група КВ - 11

-          На ІІ курсі   -   куратор Якименко О.В  група МЕПС – 12 - 3

-          На ІІІ курсі  -  куратор  Дехтяр О. О.     група КВ - 13

-          На ІV курсі  -  куратор  Суслова Н. М.  група БЕС - 10

  1. Кращий студент курсу:

-          На І курсі     - Яворська Інна            група КВ - 13

-          На ІІ курсі    - Жиронкіна Аліна      група КВ - 12

-          На ІІІ курсі  -  Маринченко Євген  група ОРМП – 11 - 3

-          На ІV курсі  -  Віннік Владислав    група МЕПС – 11 - 3

  1. Краща кімната в гуртожитку:

-          Кімната №  32  (Гненний Віктор  гр.БЕС -11)

        5.   Лідери студентського самоврядування:

-          Міс юк Дмитро                           група ТОРС – 11

-          Філіпп Станіслав                        група КВ – 12

-          Переймівовк Катерина               група ОТ – 13

-          Стежка Євген                              група ОРМП – 11 – 3

-          Поперека Карина                        група КВ – 12

-          Заніздра Надія                             група БЕС – 12

-          Горських Олександра                 група БЕС – 12

-          Яворська Інна                             група КВ - 13

-          Обедков Дмитро                         група ВС - 13   

-          Василевич Олексій                     група МЕПС – 13 - 2

-          Передиста Тетяна                       група ОТ – 11

-          Мехов Максим                           група ОРМП – 11 – 1

-          Земляний Станіслав                   група ОРМП – 11 - 3

 

       Премії та стипендії

Ахмедов Олександр МЕПС – 11 – 1 премія обласного комітету профспілки (300 грн)

Філіп Стас КВ-12 премія центрального комітету профспілки (700 грн)

Жаров Максим ТОРС-12 премія обласного комітету профспілки (300 грн)

Занести на «Дошку пошани» студентів, які мали високі показники у навчанні та були активними у суспільному житті коледжу:

-          Галушко Дмитро                 група МЕПС – 10 – 2

-          Жаров Максим                    група ТОРС - 12    

-          Жиронкіна Аліна                група КВ - 12

-          Михайличенко Світлана    група МЕПС – 12 – 3

-          Яворська Інна                      група КВ - 13

-          Цибулько Тетяна                 група ОРМП – 13 - 1

-          Бесага Владислав                група ТОРС – 13

-          Маринченко Євген              группа ОРМП – 11 – 3

-          Стежка Євген                       группа ОРМП – 11 – 3

-          Ахмедов Олександр            группа МЕПС – 11 - 1

 

           Подані клопотання про призначення стипендії

-          Верховної Ради –            Стежці Євгену гр. ОРМП – 11- 3

-          Обласної іменної стипендії – Мехед Марії гр. БЕС - 13

-          Стипендії міського голови  - Бесага Владислав гр. ТОРС – 13

 

 

Розпочався новий навчальний рік. А отже, будуть нові досягнення і нові здобутки! Успіху і ентузіазму усім нам, яскравих і приємних подій!