5 жовтня наш коледж, немов за помахом чарівної палички, перетворився на  місце, де студентів вчать не викладачі, а їх одногрупники.

З самого ранку викладацьку заповнювали щасливі новоспечені викладачі. Історики, філологи, біологи, фізики, хіміки, математики, інформатики – всі усміхнені і вже не можуть дочекатись, коли зайдуть в аудиторію і розпочнуть пару. Хтось фотографується, метушиться, повторює конспект, хтось став заступником директора, хтось завідувачем відділенням, куратором і зараз знайомиться з новою групою, проводить інструктаж. І ось, настала 9:00, продзвенів дзвінок і викладацька опустіла. Всі метушливо поспішали до потрібних аудиторій проводити першу в житті своєму власну пару.

Студенти коледжу мали змогу відчути, як це бути викладачем, адже пари були повними і у деяких студентів за розкладом було по 3-4 пари. В цей день працювали близько 50 студентів на різних посадах, серед яких: заступник директора з навчально-методичної роботи – Карпенко Андрій Андрійович, заступник директора з виховної роботи – Продан Антон Віталійович, завідувач відділення 1 курсу – Феоктістов Андрій Ігорович, завідувач відділення 2 курсу – Сіра Діана Володимирівна, завідувач відділення 3 курсу – Скаліуш Микита Сергійович, завідувач відділення 4 курсу – Кваша Микита Олександрович.

Після першої пари всі знову збираються у викладацькій, діляться враженнями, беруть навчальні журнали. Кожної перерви новоспечені викладачі чергували на коридорах, вгамовуючи шибеників і хуліганів. Так минала пара за парою.

Та під кінець посмішки згасли, замість іскри цікавості з’явилася втома, а такі легкі конспекти стали таким важким тягарем. М’який викладацький стілець перетворився на справжнє спасіння для втомлених ніг. Але не дивлячись на все це, студенти залишись задоволеними цим днем.

Дякуючи зусиллям голові Студентського парламенту Карпенку Андрію Андрійовичу, студенти та викладачі отримали море емоцій. День самоврядування потрібно проводити щороку, адже такий спосіб підтримки студентів у їх ідеях, допоможе їм в подальшому житті.