13 грудня 2018 року у місті Дніпро в палаці культури студентів відбулася церемонія нагородження кращих студентів Дніпропетровської області. Переможців визначали в 10 номінаціях, серед яких: «Розумник року», «Інноваційний прорив року», «Волонтер року», «Спортсмен року», «Митець року», «Засоби масової інформації», «Художня самодіяльність», «Унікальна номінація». 120 анкет та заяв було подано на розгляд жюрі.

Студент металургійного коледжу Карпенко Андрій став "Студентом року-2018", посів 1 місце в номінації «Інноваційний прорив року» та отримав диплом Дніпропетровської обласної державної адміністрації та смарт-годинник. Переможця привітали доктори технічних наук кафедри екології ДНУ.

  

Захід проходив в святковій атмосфері. Загалом 50 учасників отримали призові місця в номінаціях. По черзі на сцену викликали студентів по номінаціях, оголошуючи їх досягнення за 2017-2018 роки, та почесних гостей, які нагороджували переможців. В залі для студентів та гостей були накриті святкові столи з різними смаколиками. В кінці свята також були нагороджені студенти, які зайняли 4 та 5 місця в кожній номінації, вони отримали сертифікати та подарунки. Усі учасники отримали масу задоволення та вражень.

Вітаємо переможців та бажаємо їм наснаги та ще більше перемог.