20 грудня 2018 року у ресторані «Решельє» відбувся новорічний бал «Навколо світу» організований депарментом з гуманірних питань міської ради, Молодіжною радою міста та Центром молодіжних ініціатив за підтримки міського Андрій Білоусова. У заході прийняли участь усі вищі навчальні заклади міста та кращі представники учнівської молоді. З привітальним словом до молоді звернувся очільник міста Андрій Білоусов та вручив подячні листи кращим учням міста.

Тематика вечора була подорож новорічними країнами світу. Ми відвідали 12 країн нашої планети. У кожного начального закладу була своя країна, країни визначались завдяки жеребкуванню. Грузія, Індія, Великобританія, Італія, Японія, США, Мексика, Франція, Німеччина, Мадагаскар, Бразилія та рідна Україна – такими країнами подорожувала молодь Кам’янського.

У святковому вечорі прийняли участь студенти Придніпровського державного металургійного коледжу. Нам випала Японія. Студенти віднеслися дуже відповідально підготовки новорічного привітання від Японії. Привітання складалось із розповіді новорічних традицій цієї країни, кулінарної страви (суші), японського танцю та новорічним привітанням від імператора Японії. Усім учасникам балу сподобалось привітання від Японії.

Захід продовжився конкурсно-розважальною програмою та святковою дискотекою.

З наступаючими новорічними святами, друзі!