15-19 квітня 2019 р. викладачами ПЦК суспільних дисциплін було проведено тиждень ПЦК. Фото

15 квітня 2019 р.тиждень ПЦК суспільних дисциплін відкрито виставкою плакатів  «Я люблю Україну!», «День космонавтики», «Чорнобильська катастрофа».

Того ж дня, 15 квітня 2019 р., викладач Шелаєва Е .П. провела відкриту виховну годину «Чорнобильська Мадонна» у гр. КВ-17. Лейтмотивом виховної години була думка, що загальні факти ніколи не вражають так, як історія одного поламаного життя. Під час проведення виховної години студентам ІІ курсу нагадали основну інформацію про катастрофу на Чорнобильській АЕС: хронологію подій, будівництво об’єкту «Укриття», версії причин катастрофи, наслідки катастрофи. Проте, ведучі заходу нагадали,що головне про що треба пам’ятати завжди і ніколи не забувати, це – подвиг ліквідаторів – пожежних, інженерів ЧАЕС, та трагедія їх родин.

Соціальний педагог Юдіна А.В. 15 квітня у групі МЕПС 18-1/9 провела психологічний тренінг «Методика неконфліктного спілкування».

16 квітня 2019 р. викладач Крамарєв С.Ф. у групі ОРМП 18-1/9 провів виховну годину з теми «Становлення інституту сім’ї». Студенти розібрали, які види сім’ї існували в різні часи історії людства, які види сім’ї поширені у сучасному суспільстві. Також студенти отримали можливість пройти тест на вміння встановлювати близькі стосунки з людьми і зробити висновки щодо власних комунікативних можливостей, від яких залежатиме і їхнє подальше подружнє життя.

17 квітня у фойє ІІІ поверху було організовано перегляд історичних навчальних фільмів «Сім див світу». Організатор перегляду Ніна Іванівна Глушко.

18 квітня Глушко Н.І. у групі МЕПС 18-1/9 провела відкритий виховний захід «Українські національні символи». Виступи студентів МЕПС 17-1/9 добре поєдналися з популярними українськими піснями. Студенти-першокурсники продемонстрували зацікавленість, риторичні здібності і, навіть, артистизм.

Також 18 квітня викладач Рижка Л.М. провела брейн-ринг «Коло історії» між студентами ІІ курсу з груп ОРМП 17-1/9 і ТОРС-17. У брейн-рингу перемогла команда групи ОРМП-17-1/9: Писаревський О., Лазаренко В., Орехов А., Похил В., Іванілова О., Франчук Б.

Проте, на перших етапах гри лідерами були їхні опоненти. Журі   було вражено тим, як студенти з групи ТОРС-17 під час музичного етапу брейн-рингу гуртом (Цимбал К., Бабін М, Холодовський В, Романов Д., Корсун О, Кошман Д.) заспівали пісню «Червона рута». Наші студенти не лише знають відомих виконавців, вони ще знають тексти пісень ( чого не скажеш про членів журі). Обидві команди показали гарні знання з історії України. Молодці хлопці!

19 квітня Рижка Л.М. та група БЕС 18-1/9 відвідали Кам’янський краєзнавчий музей , де для них було проведено лекцію з теми «Карпатська Україна», у зв’язку з 100 річницею її проголошення.