Вже багато років викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін проводить заняття для студентів на виробництві ПАТ «ДМК». Фото

В період з 24 по 26 квітня 2019 року викладач Хоменко В.І. провів заняття для студентів ІІІ-го курсу зі спеціальності –  141 «Електроенергетика електротехніка та електромеханіка» з навчальної дисципліни: «Електропостачання підприємств і цивільних споруд» на комбінаті ПАТ «ДМК».

Основною задачею став процес проведення профорієнтаційного спрямування студентів для об’єднання теоретичного курсу з виробничим процесом. Саме з цією метою проводились лекції в виробничих цехах (ТЕЦ) та підстанціях (ДРЗ – 4, ДРЗ – 10, ДРЗ – 11) на ПАТ «ДМК», де студентам співробітники комбінату докладно розповідали про технологію процесу, елементи захисту, стабільне та якісне забезпечення електроенергією всіх споживачів комбінату, послідовності монтажу та експлуатації силових механізмів (електродвигунів та трансформаторів), що стимулює до кращої адаптації студентів при вивченні навчального матеріалу за фахом та при виконанні курсового проекту, бо те, що вони бачать вони розуміють і використовують при розрахунках.