1 листопада на черговому засіданні Молодіжна рада Кам’янського обрала заступника голови ради. На засіданні були присутні фахівці управління молоді та спорту міської ради.

Віднедавна громадське життя активних юнаків та дівчат Кам’янського концентрується у Молодіжному центрі «МИР HUB», що знаходиться у приміщенні кінотеатру імені Тараса Шевченка. Саме тут, у невимушеній обстановці й обрали заступника голови ради Владислави Калениченко.

На бажане місце було 4 претенденти: 3 дівчини та один хлопець. Усі вони входять до складу Молодіжної ради, активні та досвідчені, беруть участь у житті ради, долучаються до багатьох міських заходів. Кожен кандидат коротко представив себе, своє бачення майбутньої роботи і розвитку молоді у Кам’янському.

Після недовгих роздумів присутня більшість членів ради заповнили бюлетені, вписавши туди прізвище обраного кандидата.

Комісія у складі начальника управління молоді та спорту міської ради Едуарда Коряка та головного спеціаліста Юлії Носкової підрахувала голоси. З відривом в 1 голос перемогу здобула Діана Сіра, студентка Придніпровського державного металургійного коледжу.

Едуард Коряк привітав переможницю та висловив побажання щодо перспектив молодіжного руху у Кам’янському:

«Працюючи у Молодіжній раді потрібно вдосконалювати свій характер, об’єднувати молодь, налагоджувати контакти з колегами молодіжних рад виробничих підприємств Кам’янського. Я хочу, щоб ви частіше збирались тут, разом проводили більше цікавих заходів для молоді, генерували ще більше ідей. Ми завжди вітаємо ініціативу нашої молоді і сприяємо реалізації того нового, чого раніше наше місто ще не бачило».

У новому керівному складі Молодіжна рада провела наступну частину засідання за обговоренням планів подальшої роботи, серед яких і святкування прийдешнього Дня студента.