05 жовтня 2019 року студенти ПДМК зустрілися з Сенчишиним Михайлом Івановичем, почесним ветераном України, головою громадської організації «Заводська районна у м. Кам'янське організація ветеранів України». Сенчишин М.І. закінчив у 1956 році Дніпродзержинський металургійний технікум за спеціальністю прокатне виробництво, працював на Дніпровському металургійному комбінаті, офіцер запасу. Фото

Заводська районна організація ветеранів України налічує 7 тисяч ветеранів, що мають статус «дитини війни». Саме спогади дітей війни лягли в основу другої частини книги «Дитинство, опалене війною», яку презентував присутнім студентам Михайло Іванович.

Дитячі спогади Михайла Івановича викликали різні почуття серед студентів. Хтось засумував та замислився про минулі часи, хтось зацікавився військовою справою, а хтось почув радісну нотку в розповідях ветерана про його юність. По закінченню презентації студенти ще довго не відпускали гостя. В дружньому та теплому колі молодь переповідала розповіді своїх бабусь та дідусів.