1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

2 грудня куратор групи КВ-18 1/9 Белевцова В. І. разом із творчим колективом студентів І-ІІ курсу провела відкриту виховну годину «Не дай СНІДу шанс!». Метою заходу було сформувати знання про СНІД; забезпечити інформацією, яка допоможе приймати обмірковані рішення щодо самозахисту від СНІДу; сприяти розвитку потреби робити відповідні висновки; формувати толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ; виховувати потяг до здорового способу життя. Протягом заходу ведучі наголошували на необхідності кожної людини усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, студенти розповідали про дискримінацію щодо ВІЛ-позитивних людей та міжнародний символ боротьби зі СНІДом – «Червону стрічку», Берлінську алею кам’яних плит «Роздолля роздумів» із вирізьбленими на них прізвищами відомих успішних людей, які стали жертвами СНІДу та сумні статистичні дані.

Проведений захід – символ співчуття, підтримки та надії на майбутнє без СНІДу. Молодь повинна знати про загрозу, пов’язану з поширенням цієї хвороби, та цінувати найдорожче, що є в житті – здоров’я.