Світовий та вітчизняний досвід вказують, що найбільш перспективним заходом у боротьбі із тим чи іншим явищем – хворобою, правопорушенням – є профілактика, що передбачає не покарання, а, насамперед, удосконалення умов життєдіяльності людей та їх виховання. Більш того, профілактику визнано одним з пріоритетних напрямів діяльності правоохоронних органів, органів охорони здоров’я, закладів освіти України.

Суспільство значно більше зацікавлено в недопущенні певного явища, ніж у подальшому покаранні винних чи у розвязанні проблеми, що вже виникла.

Багато проблем виникають через необізнаність молоді, недостатність інформації. Саме з метою інформування студентства та профілактики шкідливих звичок, негативних явищ та асоціальної поведінки в молодіжному середовищі Управління молоді та спорту Кам’янської міської ради організувало 18.12.2019 у Придніпровському державному металургійному коледжі інформаційно-профілактичної акції «Вибір за тобою!».

Зі студентами працювали представники:

Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: Нестеренко Олексій Володимирович – директор центру та Волох Оксана Володимирівна – начальник відділу з правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги (гр. ТОРС - 18) 

- Кам’янського міського центру планування сім’ї та репродукції людини: Аношкін Дмитро Борисович – завідувач центру (гр. БЕС - 19)

Міського медичного центру здоров’я та медицини спорту: Карпіч Дарина Олегівна – інструктор центру (гр. ОРМП – 18/1) 

Центру пробації: Криворучко Владислав Геннадійович – інспектор центру (гр. ОРМП – 19/1) 

- Всеукраїнської благодійної організації «Новий час»: Гажа Анна Юріївна та Тімощук Віталій Олегович – волонтери-тренери (гр. МЕПС – 19/2) 

- Сектору ювенальної превенції Кам’янського відділу поліції: Наливайченко Анастасія Антонівна – інспектор сектору (гр. МЕПС – 18/1)

Віримо, що інформація, яку отримали наші студенти протягом акції, допоможе кожному зробити правильний вибір.