У Придніпровському державному металургійному коледжі, згідно плану роботи ЦК, з 17 по 21 лютого пройшов цікавий, насичений Тиждень комісії електротехнічних дисциплін, під час якого було проведено багато заходів для здобувачів освіти 1, 2 та 3 курсів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Фото

17лютого відбулося урочисте відкриття тижня науки. На 1-му поверсі була проведена виставка технічної творчості здобувачів освіти. Викладачі коментували та демонстрували роботудіючих макетів.

Викладачі Капанжи С. О., Лісняк С. М. та Хоменко В. І. провели відкриту виховну годину «За енергозбереженням майбутнє!» у актовому залі І корпусу коледжу для здобувачів освіти І курсу гр.МЕПС-18. На захід було запрошено випускника минулих років Палія О. А., який поділився із студентами своїми успіхами та досягненнями в професійній діяльності.

18 та 19 лютого проводилися олімпіади з навчальних дисциплін «Основи електроприводу», «Електропостачання підприємств і цивільних споруд» та «Електричні машини» викладачами Устименко Ю. В. і Хоменко В. І., Ігнатьєвою А. В. серед здобувачів освіти ІІІ курсу гр.МЕПС.

Викладачі Лісняк С.М. та Хоменко В.І. 19 лютого розважали студентів ІІ курсу спеціальності МЕПС на інтелектуально-розважальній грі «Брейн-ринг» у ІІІ корпусі коледжу.

Капанжи С.О. провела І етап обласної олімпіади з електротехнічних дисциплін серед здобувачів освіти ІІІ курсу.

20 лютого викладач Устименко Ю.В. провела в конференц-залі № 16 відкритий інтелектуально-розважальний захід«Мега зірка електроприводу», в якому приймали участь здобувачі освітиІІІ курсу спеціальності МЕПС.

Викладач Кіріченко В. В. та Маловік Ю. І. за традицією провели конкурс «Кращий електрик», де виявили кращого студента-електрика ІІІ курсу.

21 лютого всі здобувачі освіти, які показали високий рівень знань у проведених заходах тижня комісії електротехнічних дисциплін були нагороджені грамотами та солодощами.