Фотоальбом

8-9 лютого 2018 року на спортивній базі коледжу фізичного виховання відбулися змагання з гирьового спорту серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Кам'янського регіону в залік спартакіади, яка проходить протягом навчального року з 12 видів спорту.

В змаганнях прийняло участь 7 навчальних закладів регіону.

Змагання проводилися з гирями вагою 24 кг. За програмою двоборства: поштовх двох гир від грудей двома руками та ривок гирі почергово однією та другою рукою. Тривалість виконання вправи – 10 хв.

Чемпіонське звання та І загальнокомандне місце виборола збірна команда Придніпровського державного металургійного коледжу виступаючи в такому складі:

 

  1. Русіняк Сергій – до 58 кг – МЕПС-16
  2. Яконов Олександр – до 63 кг – БЕС-17
  3. Кабро Іван – до 68 кг – МЕПС-15/3
  4. Дроворуб Данило – до 68 кг – ОРМП-14/1
  5. Коновалов Павло – до 68 кг – БЕС-15
  6. Хованець Вадим – до 73 кг – ОРМП-15/1
  7. Омельченко Сергій – до 78 кг – ОРМП-15/2
  8. Збаразький Дмитро – до 85 кг – ВС-16
  9. Решетняк Олександр – до 95 кг – ОРМП-15/2
  10. Зінченко Іван – до 95 кг – ВС-16

На ІІ місці команда з індустріального коледжу, на ІІІ місці – технологічний коледж.

  

Це був сьомий вид змагань спартакіади; з великим відривом лідирують команди металургійного коледжу та коледжу фізичного виховання, який приймає участь в спартакіаді поза конкурсом.

Вітаємо переможців та призерів змагань.

 

Головний суддя змагань спартакіади                        Якименко І.І.

 

 

Фотоальбом

Продовжується спартакіада Кам'янського регіону серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.. На спортивній базі коледжу фізичного виховання з 12 по 16 лютого 2018 року проходили змагання з баскетболу.

У змаганнях прийняло участь 8 навчальних закладів регіону, які були розбиті на 2 підгрупи. В фіналі зустрілися команди металургійного та індустріального коледжу з рахунком 43:34 перемогу одержали металурги, виборовши чемпіонське звання. За бронзові нагороди боролися команди технологічного та медичного коледжів, сильнішими були медики.

Таким чином загальнокомандні місця мають такий вигляд:

І місце – металургійний коледж

ІІ місце – індустріальний коледж

ІІІ місце – медичний коледж

IVмісце – технологічний коледж

Vмісце – енергетичний технікум

VIмісце – економічний коледж

VIІ місце – комерційний технікум

VIІІ місце – музичний коледж

Абсолютний чемпіон – коледж фізичного виховання (поза конкурсом).

  

Команда металургів виступала у такому складі:

  1. Шаповалов Денис  МЕПС-14/1
  2. Вінник Сергій – МЕПС-14/2
  3. Куценко Артем – ОРМП-14/1
  4. Малюк Вадим – ТОРС-14
  5. Бацалай Максим – ОРМП-15/2
  6. Норченко Антон – ТОРС-15
  7. Колєснік Станіслив – ТОРС-15
  8. Черіков Богдан – ОТ-15
  9. Малюк Роман – ТОРС-16
  10. Малюк Ілля – ТОРС-16
  11. Кокодей Денис  ОРМП-16/2
  12. Романов Дмитро – ТОРС-17

Вітаємо переможців та призерів з перемогами.

 

Головний суддя спартакіади      Якименко І.І.

 

Фотоальбом

П’ять років тому пішов із життя директор коледжу С.М. Лясота, який очолював навчальний заклад понад 35 років.

15 грудня 2017 року на спортивній базі коледжу в тенісній залі було проведено традиційний турнір з настільного тенісу присвячений пам’яті С.М.Лясоти серед сильніших студентських груп третього курсу.

На урочистому відкритті турніру були присутні директор коледжу О.А. Александрова, радник міського голови з питань фізичної культури та спорту О.А. Орлов та директор КЗ «Спорт для всіх» С.Т. Наволочко.

В змаганнях прийняло участь 10 груп, які проходили по круговій системі, склад команди 3 чоловіки.

Переможцем турніру стала гр. МЕПС-15/1, срібні нагороди виборола гр. ОРМП-15/1, бронзові нагороди – гр. ВС-15.

Переможець та призери турніру із рук директора коледжу О.А. Александрової отримали почесні нагороди – кубок, медалі та грамоти.

Переможці турніру гр. МЕПС-15/1 виступала у такому складі:

  1. Омелян Дмитро
  2. Колеснік Юрій
  3. Кошевой Антон

Срібні призери турніру гр. ОРМП-15/1 виступала у такому складі:

  1. Жалко Анатолій
  2. Жалко Костянтин
  3. Чердняєв Євген

Бронзові призери турніру гр. ВС-15 виступала у такому складі:

  1. Бабаян Юрій
  2. Сліпченко Сергій
  3. Бондаренко Сергій

Підсумкова таблиця турніру з настільного тенісу серед груп ІІІ курсу має такий вигляд:

І місце – МЕПС-15/1

ІІ місце – ОРМП-15/1

ІІІ місце – ВС-15

IV місце – МЕПС-15/3

V місце – ОРМП-15/3

VI місце – ТОРС-15

VII місце – ОРМП-15/2

VIII місце – БЕС-15

IXмісце – МЕПС-15/2

X місце – ОТ-15

 

Вітаємо учасників та переможців змагань!

 

 

Фотоальбом

         На спортивному майданчику КСЦ "Дніпровець" 2 грудня відбувся п`ятий традиційний волейбольний турнір пам`яті Станіслава Миколайовича Лясоти.

         Під час церемонії відкриття,  старший тренер збірної Кам`янських волейбольних команд Петро Васильович Гричук доповів присутнім про готовність проведення змагань. Директор КСЦ "Дніпровець" Едуард Миколайович Коряк побажав учасникам турніру успіхів, здоров`я, а також як можна частіше зустрічатися в спортивних змаганнях, які проводяться в цьому спортивному комплексі. "Дуже радий бачити вас в нашому спортивному комплексі, в якому вже вп`яте проводиться волейбольний турнір, присвячений пам`яті директора металургійного коледжу Станіслава Миколайовича Лясоти, який зробив дуже багато для розвитку студентства і спорту в нашому місті", - сказав Е.Коряк. До його слів долучився головний суддя турніру Іван Іванович Якименко: "Унікальність Почесного громадянина міста, директора метколеджу Станіслава Лясоти полягає в тому, що він на протязі майже тридцяти років відповідав в міському депутатському корпусі за політику розвитку спорту і молоді. В цих змаганнях приймають участь випускники металургійного коледжу різних років, які вигравали і були призерами змагань різного рівня". 

Після вшанування пам'яті С.М.Лясоти хвилиною мовчання, за свистком судді на вишці Миколи Васильовича Коцюби розпочався безпосередньо турнір.  

 

8-9 листопада 2017 року на спортивній базі Придніпровського державного металургійного коледжу відбулися змагання з шашок в залік спартакіади серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Кам'янського регіону. У змаганнях прийняло участь 10 навчальних закладів. Змагання проводилися по круговій системі. Місця розподілилися таким чином:

  1. Придніпровський державний металургійний коледж
  2. Кам'янський державний енергетичний технікум
  3. Технологічний коледж ДДТУ
  4. Кам'янський медичний коледж
  5. Економічний коледж ДДТУ
  6. Індустріальний коледж ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет"
  7. Кам'янський музичний коледж
  8. Комерційний коледж ДДТУ
  9. Ерастівський коледж ім. Е.К. Бродського ДДАЕУ

За команду металургійного коледжу виступали наступні спортсмени:

  1.  Костриця Артем -       МЕПС-15-3
  2. Артикова Дар'я -          БЕС-17
  3. Захарченко Євген -      МЕПС-17-3
  4. Тарасенко Анастасія - МЕПС -16-2
  5. Лібенко Ігор -               БЕС-16
  6. Македа Олександра -   КВ-15

Потрібно відзначити впевнену гру, яку показала першокурсниця Дар'я Артикова, вихованка Заслуженого тренера України з шашок Ігоря Губарєва. Вона, і Артем Костриця на другій дошці виграли всі свої партії. Третім членом команди був Євген Захарченко.

Вітаємо учасників змагань з перемогою.

 

12-13 жовтня 2017 року в м.Дніпро на спортивній базі Дніпровського транспортно-економічного коледжу проводився турнір з міні-футболу на «Кубок обкому профспілки» серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. обласної організації профспілки металургійної та гірничодобувної промисловості України.

У цьому турнірі прийняла участь збірна команда футболістів металургійного коледжу, яка виборола бронзові нагороди, виступаючи у такому складі:

  1. Сіренков Данило – ОРМП-14-1
  2. Биков Єгор – ОРМП-14-1
  3. Шкробот Олександр – ТОРС-14
  4. Сокуренко Руслан – ОРМП-15-3
  5. Рашевський Давид – ТОРС-16
  6. Пискун Сергій – ОРМП-16-2
  7. Хованець Вадим – ОРМП-16-2
  8. Мезрін Микита – ТОРС-17

Тренер   Коцюба М.В.

Вітаємо наших футболістів з бронзовими нагородами.

13-16 жовтня 2017 року на спортивних базах м. Кам'янське проходив Всеукраїнський відкритий турнір з волейболу «Кубок визволення, «Маю честь запросити», присвячений 73-й річниці визволення України, 74-й річниці визволення міста Кам'янське та Дніпропетровської області від фашистської навали під патронатом Кам'янського міського голови Білоусова А.Л., при сприянні голови Дніпропетровської обласної ради Пригунова Г.О..

Вітаємо збірну команду юнаків металургійного коледжу з волейболу, яка виборола срібні нагороди виступаючи у такому складі:

  1. Малюк Вадим – ТОРС-14
  2. Лісной Вадим – ОРМП-14-1
  3. Моргун Микола – ОРМП-15-1
  4. Збаразький Дмитро – ВС-16
  5. Москаленко Семен – МЕПС-16-2
  6. Іванов Артем – МЕПС-16-2
  7. Новоселець Андрій – ОРМП-16-1
  8. Малюк Ілля – ТОРС-16
  9. Малюк Роман – ТОРС-16
  10.  Підгородецький Ян – МЕПС-17-1
  11.  Мартиненко Ігор – ТОРС-17
  12.  Станканінець Андрій – МЕПС-17-1

Тренер     Гричук П.В.

 

12 жовтня 2017 року на стадіоні «Перемога» було проведено 2-й вид змагань з легкоатлетичного кросу, в залік спартакіади, серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

Командні результати мають такий вигляд:

І місце - Придніпровський державний металургійний коледж

ІІ місце - Кам'янський комерційний технікум

ІІІ місце - Кам'янський технологічний коледж

ІVмісце - Кам'янський медичний коледж

Vмісце - Кам'янський енергетичний технікум

VІ місце - Кам'янський індустріальний коледж

VІІ місце - Кам'янський музичний коледж

Збірна команда металургійного коледжу виступала у такому складі:

  1. Шкробот Олександр – ТОРС-14-1
  2. Костриця Артем МЕПС-15-3
  3. Решетняк Олександр – ОРМП-15-2
  4. Марченко Ілля – МЕПС-15-1
  5. Колесник Карина – ОТ-15-1
  6. Колесник Кристина – ОТ-15-1
  7. Орленко Павло – МЕПС-16-2
  8. Русіняк Сергій – ОРМП-16-2
  9. Анохін Богдан – ОРМП-14-2
  10.  Кутурга Данило – ОРМП-16-2
  11.  Кошик Віктор – ОРМП-16-2
  12.  Подорожко Олег – МЕПС-16-1
  13.  Юрченко Дмитро – ВС-16-1
  14.  Хованець Вадим – ОРМП-16-2
  15.  Хімченко Людмила – МЕПС-17-2
  16.  Сухоребра Ірина – МЕПС-17-2
  17.  Артикова Дар'я – БЕС-17-1
  18.  Яконов Олександр – БЕС-17-1
  19.  Петрова Яна – БЕС-14-1
  20.  Лебедева Валерія – МЕПС-16-3
  21.  Бацалай Максим – ОРМП-15-2

Фотоальбом

05-06 жовтня 2017 року на спортивній базі КПСК «Прометей» було підведено підсумки регіональної спартакіади, серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. 2016-2017 н.р., потім було проведено перший вид змагань з легкої атлетики в залік спартакіади, яка буде проходити протягом 2017-2018 н.р. з 12 видів спорту. Командні результати змагань з легкої атлетики такі:

І місце - Придніпровський державний металургійний коледж

ІІ місце - Кам'янський індустріальний коледж

ІІІ місце - Кам'янський технологічний коледж

ІVмісце - Кам'янський енергетичний технікум

Vмісце - Кам'янський комерційний технікум

VІ місце - Кам'янський медичний коледж

VІІ місце - Кам'янський економічний коледж

VІІІ місце - Кам'янський музичний коледж

Вітаємо легкоатлетів металургійного коледжу з перемогою.

Збірна команда виступала у такому складі:

  1. Шаповалов Денис – МЕПС-14-1
  2. Колков Ярослав – МЕПС-14-1
  3. Ляпка Костянтин – КВ-14-1
  4. Недайвода Єгор – МЕПС-14-2
  5. Сидоренко Дмитро – МЕПС-15-3
  6. Марченко Ілля – МЕПС-15-1
  7. Бабаян Юрій – ВС-15-1
  8. Подорожко Олег – МЕПС-16-1
  9. Орленко Павло – ОРМП-16-2
  10.  Русіняк Сергій – ОРМП-16-2
  11.  Кошик Віктор – ОРМП-16-2
  12.  Збаразький Дмитро – ВС-16-1
  13.  Сухоребра Ірина – МЕПС-17-2
  14.  Аритикова Дар'я – БЕС-17-1
  15.  Бацалай Максим – ОРМП-15-2
  16.  Яконов Олександр – БЕС-17-1
  17.  Кодатко Артем – ОРМП-17-3
  18.  Кошик Віктор – ОРМП-16-2
  19.  Юрченко Дмитро – ВС-16-1
  20.  Лебедева Валерія – МЕПС-16-3
  21.  Колесник Карина – ОТ-15-1
  22.  Колесник Кристина – ОТ-15-1
  23.  Сіренко Данило – ОРМП-14-1
  24.  Биков Єгор – ОРМП-14-1
  25.  Шкробот Олександр – ТОРС-14-1
  26.  Решетняк Олександр – ОРМП-15-2
  27.  Костриця Артем – МЕПС-15-3
  28.  Хімченко Людмила – МЕПС-17-2
  29.  Петрова Яна – БЕС-14-1

 

Департамент з гуманітарних питань Кам'янської міської ради висловлює велику подяку директору металургійного коледжу Александровій Ользі Анатоліївні та голові федерації з настільного тенісу м. Кам'янське Стефанюку Євгенію Йосиповичу в організації змагань, за теплий прийом та відмінно підготовлено базу з настільного тенісу.