Під таким девізом працює педагогічний колектив
Придніпровського державного металургійного коледжу,
неодноразового призера Всеукраїнського огляду-конкурсу
на кращий стан фізичного виховання та спорту.
 
 

Саме стан спортивно-масової роботи коледжу було заслухано на засіданні ради директорів коледжів, технікумів, училищ Дніпропетровської області.

Турбота про здоров'я підростаючого покоління, його фізичний розвиток та фізична готовність до життя є справою суспільної значимості. Формувати у молоді переконання, що спорт – це здоров'я, що він допомагає повірити у себе -  це є професійний, громадянський обов'язок колективу Дніпродзержинського металургійного коледжу.

Творче і небайдуже ставлення до здоров'я молоді, яка формує майбутній соціум нашої держави, мотивує викладачів коледжу до активної громадської спортивно-оздоровчої роботи. Так, викладачі разом зі студентами коледжу облаштували спортивні та пляжні волейбольні майданчики у районах міста, де вільний час з користю для здоров'я можуть проводити не тільки студенти коледжу, а й мешканці міста.

Багато зусиль для розвитку фізичної культури і спорту приклав колишній директор коледжу Лясота Станіслав Миколайович. Зараз його справу успішно виконує директор коледжу Ольга Анатоліївна Александрова.

Викладачі предметно-циклової комісії фізичного виховання та Захисту Вітчизни добре розуміють, що спортивно-масова діяльність зміцнює та зберігає здоров'я, підвищує працездатність, готує не тільки до майбутньої професійної діяльності, а й знаходження свого місця в соціумі навчального закладу, міста, регіону, держави.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. (http://osvitasport.org/uchnivskij-sport/item/9200-mi-obiraemo-zdoroviy-sposib-zhittya.html)