Фотоальбом

Четвертий турнір пам'яті Станіслава Миколайовича Лясоти з настільного тенісу пройшов 16-17 грудня в стінах металургійного коледжу.

Цей турнір проводиться з 2006 року. Спочатку він присвячувався Леоніду Іллічу Брежнєву, який працював з 1935 по 1937 рік директором металургійного технікуму. За пропозицією директора металургійного коледжу Ольги Анатоліївни Александрової з 2013 року турнір присвятили пам'яті Станіслава Лясоти, який протягом 35 років керував нашим навчальним закладом.

Станіслав Миколайович домігся того, що Дніпродзержинський металургійний технікум в 1991 році першим в СРСР отримав статус коледжу. Сім разів він обирався депутатом міськради і весь цей час очолював постійну комісію з питань освіти, культури, молоді та спорту. За вагомі заслуги йому присвоєно звання Почесний депутат міськради та Почесний громадянин Дніпродзержинська. Станіслав Миколайович Лясота пішов з життя 28 грудня 2012 року.

У перший день цьогорічного турніру змагалися тенісисти першої (12 гравців) і другої (11) ліг. По три призери з кожної вийшли в фінальний турнір, який відбувся 17 грудня. Відкриття фінальної частини змагань пройшло без зайвої помпезності. Головний суддя Євген Йосипович Стефанюк відзначив внесок Станіслава Миколайовича Лясоти в розвиток настільного тенісу в місті, і розповів правила, за якими пройдуть змагання. Всі тенісисти були розбиті на чотири підгрупи (по шість гравців в кожній). Матчі проводилися за олімпійською системою. Після майже п'ятигодинних баталій переможцем став майстер спорту Юрій Колесник. Друге місце посів Роман Гноєвий, третє - Сергій Соколов. Серед дівчат призові місця посіли Ольга Стефанюк, Анастасія Смирнова і Ангеліна Янчук. Всі вони отримали грамоти та медалі.