Фотоальбом

15 вересня 2017 на спортивному майданчику Придніпровського державного металургійного коледжу відбулося підведення підсумків спартакіади коледжу 2016-2017 навчальному по курсам окремо і урочисте відкриття Спартакіади коледжу 2017-2018 років. Урочисту церемонію відвідали почесні гості свята: радник міського голови Олег Орлов, начальник відділу молоді та спорту департаменту з гуманітарних питань Анатолій Івашина, голова місцевої федерації футболу Едуард Коряк.

З доповіддю про підсумки спартакіади за минулий навчальний рік виступив керівник фізвиховання коледжу Іван Іванович Якименко.

Нагороди вручали: директор коледжу Ольга Александрова за спартакіаду коледжу 2016-2017 навчального року, Анатолій Івашина - за міську спартакіаду, Олег Орлов - за обласну та всеукраїнський огляд найкращий стан фізичного виховання та спорту, а Едуард Коряк - за спартакіаду Дніпровського металургійного комбінату.

Металургійний коледж отримав грамоту за III місце в обласному огляді конкурсі на кращий стан фізичного виховання та спорту за 2016 рік серед студентів І-ІІ р.а. і кубок за I загальнокомандне місце в регіональній студентській спартакіаді. Нагороди вручили директору коледжу О.А.Александровії.

Грамоти отримали студенти коледжу, які посіли перші місця на обласній спартакіаді з міні-футболу, настільного тенісу, шашок, волейболу та легкої атлетики.

Збірна команда юнаків з волейболу срібний призер фінальних змагань серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. в Дніпропетровській області і так само чемпіони серед молоді.

Збірна команда з настільного тенісу та легкоатлетичного кросу стали чемпіонами міста.

Збірна команда з гирьового спорту чемпіони України серед студентів І-ІІ р.а. спартакіади Профспілки металургів і гірників України. Так само збірна команда срібний призер з легкої атлетики спартакіади ПМГУ.

Також були підведені підсумки минулої спартакіади і вручені грамоти з цінними подарунками за призові місця групам 1-3 курсів.

Українські козаки продемонстрували козацький двобій з шаблям і серпами. Чемпіони України з гирьового спорту, призери обласної спартакіади серед вищих навчальних закладів Олександр Решетняк, Олександр Яконов продемонстрували глядачам показові виступи.

Право запалити вогонь спартакіади 2017-2018 навчального року надали кращим спортсменам коледжу: Олександру Решетняку, Хоменко Ельвірі і Петровій Яні.

Після урочистої частини стартували змагання з багатоборства, в програму якого увійшли наступні види: підтягування, стрибки в довжину з місця, гирьовий спорт, пробиття 8-ми метрових ударів.