З  22 по 26 лютого в нашому коледжі проходив тиждень соціально-історичних дисциплін. Всі викладачі циклової комісії ретельно готувалися до цієї події.

         Заздалегідь  разом  із  студентами  викладачі А.А. Відута, Н.В. Місюра,Л. М. Рижка підготували виставки творчих робіт, які з 22 лютого і впродовж цілого тижня збирали навколо себе багатьох зацікавлених оглядачів.  

    22 лютого з метою розширення світогляду, надання необхідних повноцінних знань про Північноатлантичний альянс та підняття серед студентів рівня підтримки ідеї вступу до НАТО відбувся масовий відкритий виховний захід «Україна – НАТО. Фактор безпеки». Захід підготувала і провела викладач Н.В. Місюра. В заході приймали участь студенти І та ІІ курсів. Під час заходу було вперше продемонстровано відео-опитування, щодо війни на сході України, яке створили студенти І курсу.

 

 

23 лютого студенти групи ВС-14-1/9 та викладач Н.І. Глушко організували чудову подорож Україною. Завдяки цікавим розповідям гідів, всі присутні побували в незвичайних, неперевершених, дивовижних місцях, яким немає аналогів у світі. Екскурсію супроводжувала українська пісня – душа українського народу. Українські пісні виконували студент  групи  ВС-14-1/9  Артем’юк  Віктор,  а також запальний дівочий ансамбль  групи КВ-15-1/9.

         В рамках тижня комісії соціально-історичних дисциплін 23 лютого відбувся незвичайний і дуже цікавий захід «Обійми друга, подаруй тепло!» направлений на розвиток соціалізації студентів та формування позитивного мікроклімату в коледжі. Саме так викладач Відута А. А. запровадила креативні засоби вивчення різних форм комунікації та соціалізації в студентському середовищі.

 

  

 

         25 лютого  був проведений відкритий захід присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасникам Революції Гідності, які загинули за свободу та демократичні ідеї, відстоюючи права і свободи, Європейське майбутнє України.  Студенти групи БЕС-14-1/9 під керівництвом Л.М. Рижки дуже добре та відповідально підготувалися до цього заходу. Діти декламували вірші присвячені цій темі та схвилювали присутніх щирим виступом. Лунали пісні про Україну, про відвагу нашого народу в боротьбі за європейське майбутнє, а на екрані в цей час демонструвалися документальні кадри трагічних подій на Майдані.


 

 


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

         Надзвичайну зацікавленість викликав відкритий захід – «круглий стіл» з теми: «Екстремізм в сучасному світі», що підготував і провів 26 лютого в групі ТОРС – 15-1/9 викладач Крамарєв С. Ф.  В ході заходу було з’ясовано сутність поняття «екстремізм», зосереджено увагу на його проявах у сфері політиці, в релігії та у середовищі футбольних фанатів. Було запропоновано шляхи подолання екстремізму.

 

 

 

         Всі заходи, проведені в ході тижня комісії соціально-історичних дисциплін, були підпорядковані головній меті  –  вихованню громадянина, патріота, розвитку історичної пам’яті, почуттів гідності й національної гордості за український народ, приналежності до його держави, мови, культури, традицій тощо.