У Дніпродзержинському металургійному коледжі з 22 вересня по 3 жовтня 2014 року проходила загально-будівельна практика зі студентами другого курсу будівельної спеціальності.

Найважливіший принцип роботи викладачів коледжу в сучасних умовах та їх завдання на майбутнє - це поєднання навчання з науковою і виробничою діяльністю.

 

Так на практичних заняттях студенти мали змогу ознайомитись з основами штукатурних та кам'яних робіт.

Під час виконання технологічних операцій студенти засвоїли основні правила: всі роботи виконуються тільки в спеціальному одязі і після проходження інструктажу; необхідні матеріали, інструменти, пристосування повинні знаходитися поряд з робочим місцем; починається відпрацювання навичок з перевірки справності інструмента, інвентарю та підготовки робочого місця і матеріалу.

                Під час проведення конкурсу «Кращий за фахом» були присутні всі студенти, які отримали картки із завданням. Кожна бригада показала свою професійну майстерність, глибоку зацікавленість обраною спеціальністю. Всі бригади вклалися у відведений час на виконання операцій, та  змогли ощадливо використати матеріал.

Проведення таких заходів дає змогу виховувати у студентів бережливе і економне ставлення до устаткування матеріалів і електроенергії, а також вміння працювати творчо, виховувати повагу до традицій колективу, бажання їх підтримувати та примножувати.