На початку жовтня відбулися традиційні для нашого коледжу профорієнтаційні зустрічі першокурсників, які навчаються за спеціальністю «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» з викладачами предметно-циклової комісії електротехнічних дисциплін. 

 

 Метою профорієнтаційної роботи зі студентами першого курсує: 

 -        обговорення питань актуальності вибору даної спеціальності; 

 -        викликати інтерес студентів до отримання професійних знань та навичок;   

 -        представлення діючих макетів, зроблених студентами в гуртках технічної творчості, для унаочнення того матеріалу, що пояснює викладач; 

 -        показати можливість реалізації себе в майбутньому як досвідченого фахівця в різних галузяхпромисловості та комунального сектору. 

        Студенти, які навчаються за даною спеціальністю, отримують кваліфікацію технік-електрик. 

      Ця спеціальність – одна з найнеобхідніших спеціальностей сьогодення. Студенти у коледжі проходять підготовку для професійної діяльності з монтажу, наладки, експлуатації, ремонту і випробування електроустаткування та засобів автоматизації промислових установок і технологічних комплексів. 

 Попит на фахівців у галузі «Монтаж і експлуатація електроустановок і цивільних споруд» щодня зростає. Спеціалісттехнік – електрикмає право працювати на різногалузевих підприємствах та енергооб’єднаннях, займати посади електромонтера технологічного обладнання, майстра з виробництва, оператора мереж електропостачання тощо.