Відповідно до п.5.5 Плану заходів щодо розвитку психологічної служби системи освіти Дніпропетровщини на період до 2017 року затвердженого наказом департаменту освіти і науки Дніпропетровської  облдержадміністрації від 25.09.13. року № 723/0/212-13 Дніпропетровський  обласний навально - методичний центр практичної психології і соціальної роботи спільно з Радою директорів ВНЗ I-IIрівня акредитації за сприяння департаменту освіти і науки обласної  держадміністрації, організував проведення у 2013-2014 навчальному році огляд –конкурс кабінетів практичних психологів ВНЗ I-IIрівня акредитації.

 

Головною метою  конкурсу було підвищення якості роботи практичних психологів ВНЗ I-IIрівня акредитації та покращення організаційно –методичного забезпечення діяльності.

Завдання конкурсу  складались з:

       ·        Вивчення умов роботи та організаційно - методичного забезпечення діяльності практичних психологів ВНЗ I-IIрівня акредитації;

       ·       Узагальнення та презентація перспективного досвіду функціонування кабінетів практичних психологів ВНЗ  I-IIрівня акредитації;

       ·         підняття престижу психологічної служби ВНЗ I-IIрівня акредитації Дніпропетровської області.

Керівництво обласним оглядом –конкурсом здійснюється обласним оргкомітетом, на який покладається  організація, проведення та підведення підсумків. Переможців конкурсу і лауреатів визначало журі.

За умовами та порядком проведення огляду –конкурсу заходи відбувались в три тури:

1.      Перший тур проводився заочно-дистанційно в грудні2013 року – січень 2014. Психологічною службою коледжу були надані інформаційні матеріали в електронному вигляді (інформація про кабінет практичного психолога  за формою№1 та слайд -презентація кабінету практичного психолога.

2.      Другий тур був вибірковий і проводився протягом лютого 2014 року. Відбувалось експертне оцінювання членами журі надісланих матеріалів;

3.      Третій тур -- фінальний проводився у березні – квітні 2014 року, брали участь практичні психологи, які визнані кращими у вибірковому турі. Відповідно до графіка виїздів, члени журі знайомились із станом кабінетів практичних психологів на місцях та визначали переможців та лауреатів.

За результатами підведення підсумків огляду – конкурс практичний психолог Відута  Альона Анатоліївна 04.09.2014 року була нагороджена за багаторічну плідну працю, особисті трудові досягнення у професійній діяльності та за перемогу в обласному огляді конкурсі кабінетів практичних психологів вищих навчальних закладів I-IIрівня акредитації в номінації «Призначення психологічного кабінету»;  грамотою департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та грамотою Дніпропетровського обласного методичного психолого-медико- педагогічного центру  як керівник загального професійного методичного об’єднання практичних психологів ВНЗ I-II рівня акредитації, за ефективну організацію навчально-методичної роботи щодо підвищення рівня професійної майстерності працівників психологічної служби 15.10.2014.