Буремні часи переживає наша країна. Ми боремося за незалежність і єдність України. Бійці зі зброєю в руках у зоні АТО відстоюють неподільність держави, небайдужі люди з усіх міст і сіл допомагають нашим воїнам. Армія потребує нашої підтримки як матеріальної, так і моральної. І молодь готова допомагати.

     

За ініціативи Рад самоврядування І та ІІ курсів 29 жовтня студенти влаштували благодійний ярмарок з метою збору коштів для українських бійців у зоні проведення АТО, формування національної свідомості молоді, підтримки морального духу. За кілька тижнів до ярмарку розпочалась підготовка: студенти власноруч виготовляли сувеніри та обереги, робили аплікації, квілінг з національними елементами, плели чохли для мобільних телефонів, плели та вишивали серветки. Напередодні ярмарку готувалась домашня випічка, пеклись млинці та варились вареники.

     З самого ранку фойє коледжу заповнилось кетягами калини, квітами, сухим кленовим листям та українськими вишитими рушниками, майже біля кожного столу український прапор, студенти у вишиванках, дівчата у вінках. Атмосфера урочиста і піднесена.

     Зібрані кошти (2870 грн.) були передані бійцям 20 батальйону військової частини 2231 Богдановичу Володимиру Олександровичу та Шевченку Юрію Анатолійовичу, які 4 листопада зустрілися з нашими студентами, розповіли про події на сході крани, відповіли на питання молоді. На згадку про зустріч залишилися фото студентів з бійцями.