17 листопада у Кам'янському гучно відсвяткували День студента. Тематична вечірка під назвою "Золоті 90-ті" пройшла на малій сцені театру імені Лесі Українки. Захід організовано з метою підтримки ініціативи студентської молоді міста, реалізації їх творчих можливостей та залучення молоді до активної участі у соціальному, економічному та культурному розвитку Кам’янської міської територіальної громади. Фото

Організатор свята - Управління молоді та спорту Кам'янської міської ради.

В ході заходу були підведені підсумки огляду-конкурсу "Битва за ВИШ", який вперше стартував у Кам'янському. Команда "Фонду розвитку Кам'янського"  стала партнером огляду-конкурсу.

Наш Придніпровський державний металургійний коледж посів почесне третє місце у конкурсі та був нагороджений цінним подарунком від Управління молоді та спорту Кам'янської міської ради і "Фонду розвитку Кам'янського" – фліпчартом.

Кращі студенти міста, серед яких студент ПДМК Роман Прокопчук, отримали почесні грамоти та смарт-годинники.

За розвиток студентського самоврядування відзначено члена Студентського парламенту коледжу Олену Марину, яка є членом Молодіжної ради міста.

Директор ГО "Фонд розвитку Кам'янського" Максим Чехута зазначив, що подібні заходи мотивують молодь розвиватися та бути найкращими.

Вітаємо вас! Пишаємося вами! Ви - найкращі!