02 березня 2023 року у Придніпровському металургійному фаховому коледжі відбувся тематичний виховний захід для студентів груп МЕПС-19-1 і МЕПС-19-2 на тему: «Енергозбереження. Відновлювальна енергетика». Фото

Основною метою цього заходу було привернути увагу здобувачів освіти до проблем використання енергії, ознайомлення зі способами економії енергії; та розвинути почуття власної відповідальності за енергозбереження.

В рамках виховного заходу здобувачі освіти залучені до участі у державній програмі, яка стартувала 10 січня 2023 року по всій Україні по обміну ламп розжарювання на світлодіодні (енергоощадні) і реалізується Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації та «Укрпоштою» за підтримки Європейського Союзу. Тож від сьогодні в оселях студентів-електриків запрацюють енергоефективні лампи.

Викладачі і студенти коледжу закликають усіх мешканців міста не бути байдужим і власним прикладом демонструють, що кожен з нас може зробити свій побут комфортнішим, підвищити рівень життя, та допомогти енергетикам утримувати енергетичну систему Украйни в робочому стані, якщо спробує бути енергоощадним.

«Ми – за розумне використання енергетичних ресурсів України!»