До дня народження Великого Кобзаря – Тараса Шевченка, у бібліотеці коледжу була організована виставка та проведена інформаційна година зі студентами.

Тарас Шевченко – видатний український поет і художник. В свідомості нашого народу він є національним героєм. Своїм життям та творчістю Тарас Шевченко надихав на боротьбу за свободу і світле майбутнє України.

Тарас Шевченко для України і в Україні житиме вічно. Він сьогодні, як ніколи, органічно злився зі своїм великим, нескореним народом і твердо ступає повсюдно у вільній державі, підсвідомо і свідомо через уста кожного із мучеників нації незалежно від віку.

Українці в усі історичні періоди, особливо у важкі часи, черпали сили з пророчих слів великого письменника Тараса Шевченка.

Зважаючи на доленосні і бурхливі події в Україні, бачимо, що Шевченко, як і Небесна Cотня сучасних юних героїв гордої і незламної країни, що полегла на Майдані незалежності, живе посеред нас, додає сміливості і впевненості у боротьбі з нашими відвертими і прихованими ворогами.

Зі словами Шевченка «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая» загинув перший герой Небесної Сотні Сергій Нігоян, він увійшов в історію початком тривалої боротьби, а також віддзеркаленням нескореності, мужності і волелюбності нашого народу. Це стало гаслом сучасного українського народу та сьогодення!

Борітеся, УКРАЇНЦІ!!!