Успішно виступили наші спортсмени на цих змаганнях, а саме:

І місце виборола команда юнаків в естафеті 4*60 у такому складі:

І місце в змаганнях з дартс – Сторожко Ксенія – БЕС-14.

З бігу на 60 м серед дівчат всі наші представниці вибороли призові місця, а саме:

І місце – Хімченко Людмила – МЕПС-17/2

ІІ місце – Колесник Кристина, Колесник Карина

ІІІ місце – Сухоребра Ірина

В змаганнях з підтягування на перекладині ІІІ місце виборов студент Яковенко Данило – ТОРС-16.

Відділом по роботі з молоддю ПАТ «ДМК» було визнано кращих спортсменів протягом 2016-2017 н.р., а саме:

-         Решетняк Олександр – гирьовий спорт

-         Шаповалов Денис – баскетбол

-         Шкробот Олександр – легка атлетика

-         Биков Єгор – футбол

-         Гула Тетяна – настільний теніс

-         Моргун Микола – волейбол

Всі спортсмени, які вибороли призові місця отримали грамоти та медалі із рук начальника відділу по роботі з молоддю управління соціальної політики Коваленко Г.О.

Грамоти та цінні подарунки отримали також кращі тренери-викладачі: Коцюба М.В. та Бублейник О.В.

Всіх переможців, призерів та учасників змагань вітаємо з «Днем фізичної культури і спорту України».