Підходить до завершення спартакіада серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ р.а. Кам`янського регіону, в  якій приймають участь команди дев`яти вузів нашого міста, а також представники із Вільногірська, Верхньодніпровська і Ерастовки.

Черговим видом спорту був волейбол. Як повідомив головний суддя спартакіади Іван Якименко, 25-26 лютого за підтримки міського управління молоді та спорту і організації "Спорт для всіх" на спортивному майданчику коледжу фізичного виховання змагалися шість юнацьких колективів. Ігри проводилися за коловою системою. Боротьба за перше місце, як завжди, точилася між фаворитом, командою із металургійного коледжу і його опонентами. Цього разу ними були команди ККФВ, медичного коледжу і енергетичного технікуму. Обігравши всі команди, перше місце посіли вихованці Петра Гричука. Так як коледж фізичного виховання виступає на спартакіаді поза конкурсом, то друге місце разом з ним поділили медики. Третіми були волейболісти-енергетики. Наступні місця дісталися командам індустріального і економічного коледжів.

По завершенню турніру начальник управління молоді і спорту Едуард Коряк вручив призерам медалі, грамоти та подарунки.

Наступними змаганнями стануть настільний теніс (11-12 березня) і волейбольний турнір серед дівчат (17-19 березня).

Склад команди-переможця ПДМК: Малюк Ілля, Малюк Роман (капітан), Станконінець Андрій, Берковський Максим, Альохін Артур, Бочко Михайло, Гарбуз Данило, Петров Роман, Маліш Михайло