1 червня 2023 року викладач-методист Кобзєва Еліна Василівна провела в групі ТОРС-22 відкриту виховну годину "Ми є. Були і будем ми! Й Вітчизна наша з нами!" (Іван Багряний). 

Захід відбувся з нагоди одного з головних свят держави Україна - Дню героя, який ми святкуємо 23 травня. Фото

Мета заходу - згадати про історичні витоки Дня героя, підкреслити важливість свідомого ставлення до історичних подій, в яких ми живемо, віддати шану загиблим, цінувати щоденний подвиг наших воїнів.

Слава Україні! Героям слава!

Вже традиційно в травні під керівництвом Хоменка Віталія Івановича відбувся захист курсових проєктів здобувачами фахової передвищої освіти з навчальної дисципліни «Електропостачання підприємств і цивільних споруд». Студенти представили на захист як класичні проєкти з проєктування мереж електропостачання, так і діючі макети на базі відновлювальних джерел електроенергії з урахуванням сучасних тенденцій безперебійного електроживлення споживачів. Фото

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти щиро дякує за активну участь викладачів "Крижана калина" та здобувачів освіти ПМФК у віртуальному арт-просторі «Ми-сильні! Ми-разом! Ми-Україна!».

Переглянути роботи учасників віртуального арт-простору можна за посиланням https://padlet.com/nmcptozpua2022/padlet-hzca7tog1u45xsg3

та на YouTube https://www.youtube.com/channel/UCaX2p5KW-5AmljqqRmhKoVg

Українці талановиті! Ми могутні й міцні в своїй мові. Наше слово – наша сила!

Разом переможемо! Все буде Україна!

 

    

24 та 26 травня 2023 року викладачі Хоменко В. І. та Хохлова О. С. провели заняття на комбінаті ПРАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ» для студентів ІІІ-го курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з навчальних дисциплін: «Електропостачання підприємств і цивільних споруд» та «Електроустаткування промислових підприємств». Фото

Головною метою проведення заняття на виробництві є профорієнтаційне спрямування студентів стосовно обраної професії та поєднання теоретичного курсу навчальних дисциплін з виробничим процесом. Співробітники комбінату провели лекції в конверторному цеху та на підстанціях комбінату ДРЗ – 7, ДРЗ – 10, ДРЗ – 11, донесли здобувачам освіти інформацію про технологію процесу, елементи захисту, стабільне та якісне забезпечення електроенергією споживачів комбінату, послідовність монтажу та експлуатації силових механізмів виробництва.

Екскурсія була цікавою, інформаційно насиченою. Студенти отримали позитивні враження від першого знайомства з виробничим процесом комбінату.

Російська терористична держава, починаючи від 24 лютого 2022 року продовжує повномасштабне вторгнення на територію України із використанням усіх видів озброєння.

Збереження життя і здоров’я мирного населення, дітей та молоді, в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Фото

24 травня сертифіковані інструктори з готовності та захисту у випадку конфліктів Дмитро Яровий та Руслан Цициморов, що представляють асоціацію саперів України в співпраці з Норвезькою народною допомогою, зустрілися з колективом Придніпровського металургійного фахового коледжу та дали прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе нам усім збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.

Формування людини, як відомо, починається з дитинства. В молоді роки закладається основа не тільки відповідних знань, але й норм поведінки, звичок, потреб особи. Виховання молодого покоління – це виховання майбутнього кожної держави, і майбутнє залежить не тільки від рівня професійної підготовки цього покоління, але й від його моральних якостей.

Сьогодні досить актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Профілактика правопорушень неповнолітніх надзвичайно важлива, оскільки запобігти виникненню проблеми завжди краще, ніж долати наслідки протизаконного вчинку. Фото

Інспектор сектору ювенальної превенції Дарина Довгопола провела профілактичні бесіди зі здобувачами освіти І – ІІ курсів щодо адміністративних та кримінальних правопорушень, булінгу у молодіжному середовищі, домашнього насилля. Особливий акцент зроблено на організацію дозвілля під час літніх канікул.

19 травня 2023 року викладач Белевцова Валерія Іннокентіївна провела відкритий виховний захід "Літературна вітальня: "Страшні слова, коли вони мовчать...".

Мета заходу: ознайомити студентів з творчістю Ліни Костенко, яка разом з Україною переживає важкі часи та продовжує поповнювати літературну спадщину України своїми творами. Фото

Всеукраїнський освітній портал ВСЕОСВІТА висловлює щиру подяку директору Придніпровського металургійного коледжу Ользі Анатоліївні Александровій за участь студентів коледжу під керівництвом викладача Ірини Бризгалової у циклі олімпіад.

Плекання інтересу молоді до науки – це багатосторонній процес. Він починається, перш за все, з закладу, освітнього середовища, в якому перебуває молода людина, а також - з підтримки мудрих педагогів та наставника-директора. Тому Вам, як директору коледжу, ми хочемо висловити окрему щиру подяку за підготовку навчального середовища для студентів, за участь Вашого коледжу у підготовці студентів до олімпіад, а також за значний внесок в інтелектуальний розвиток українського студентства!

22 травня проведено розширене засідання Рад самоврядування І – ІІ курсів, яке відбулося в форматі зустрічі керівників – керівники студентства зустрілися з керівником закладу – директором Придніпровського металургійного фахового коледжу Ольгою Анатоліївною Александровою.

Мета зустрічі – підведення попередніх підсумків роботи протягом навчального року та обговорення нагальних і поточних проблемних питань.

Голову Ради самоврядування І курсу Перетятько Кіра запропонувала присутнім презентацію роботи студентського самоврядування і розповіла про найбільш вдалі заходи.

Члени Рад самоврядування – старости, заступники старост, профорги і фізорги академічних груп долучилися до обговорення. Найважливіше питання, яке сьогодні гостро стоїть на порядку денному, – формат освітнього процесу у наступному навчальному році. Найбільше бажання молоді – навчатися офлайн, мати змогу щоденно збиратися колективом, спілкуватися з викладачами, вести активну позааудиторну роботу. Фото                                            

Діяльність студентського самоврядування на І та ІІ курсах протягом навчального року визнана задовільною.

Ця робота не була б такою вдалою та яскравою, якби у нас не працювали активні, цілеспрямовані, ініціативні лідери. Подяки від директора коледжу отримали наші найактивніші діячі:

-  За зразкове виконання громадських обов’язків, активну життєву позицію, та лідерські якості

Перетятько Кіра         група ЕМ-22

Ярошенко Іван           групаБЕС-22

Магаляс Владислав   група ОРМП-22

Дорошенко Даніїл     група ВС-22

Лантух Олексій         група КІМ-22

Кабро Анатолій         група МЕПС-22

Вороп Артем              група ВС-21

Худяков Артем           група ЕМ-21

Шахов Микита           група МЕПС-21

Шандра Даніїл           група КІМ-21

Кур’янов Іван            група ЕМ-21

-  За творчість, креативність, ініціативу талановитість, небайдужість та участь у творчих заходах, конкурсах

Ількова Аліка               група КВ-22

Тарануха Владислава група БЕС-22

Скаліуш Захар             група МЕПС - 21

Сердюк Євгеній           група ЕМ-22

Антонов Данііл          група ТОРС-22

Маковійчук Діана       група КВ-22

Козюк Наталія            група КВ-22

Громлюк Діана           групаКВ-22

Чех Карина                 група КВ-22

Вілунас Артем           група ОРМП-21

Фуртель Артем          група ОРМП-21

-  За активну участь у спортивних заходах та Всеукраїнській військово-патріотичній гру «Джура»

Александров Олександр   групаКІМ-22

Шалунов Артем                 група КІМ-22

Чаловський Микита          група КІМ-22

Горловий Богдан                група ТОРС-21

Попов Максим                   група ТОРС-21

Ми напружено працювали протягом навчальних семестрів і насолоджувались відпочинком протягом зимових канікул. А щоб відпочинок не був нудним чи марним ми пропонували нашим студентам взяти участь у вікторинах. Щоб перемогти в онлайн вікторинах студенти вивчили матеріали нашого сайту, згадали історію нашої країни, опрацювали велику кількість матеріалів.

Переможцями вікторини КоледжСайтНавігатор стали та отримали у подарунок флешнакопичувачі

  1. Маковійчук Діана КВ-22
  2. Кізенко Олексій БЕС-22
  3. Перетятько Кіра ЕМ-22     Я українець! Я патріот!
  4. Шатило Вікторія ВС-21
  5. Луценко Даніїл БЕС-21
  6. Козюк Наталія КВ-22

А ще протягом канікул створювались презентації про нашу з вами роботу – про волонтерство, участь у «Джурі», накопичуємо матеріали для іще однієї презентації. Створення презентації – робота творча, копітка, вимагає накопичення фото й текстових документів, музичного контенту. Велика подяка й флешнакопичувач Олександру Александрову КІМ – 22. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Наразі у нас етап планування роботи на канікули та на наступний навчальний рік. Віримо, що від буде ще більш продуктивним та яскравим!