Наша держава з давніх-давен славиться вільними і мужніми, працьовитими і добрими, сильними і самостійними українцями, які шанують традиції, звичаї та обряди.

Ми стали свідками Революцію Гідності, вшанували героїв Небесної Сотні, живемо й отримуємо освіту в умовах повномасштабної війни в Україні, на собі відчули глибину втрат й усвідомили необхідність боротися за власну державу. Саме зараз ми повертаємося до споконвічних цінностей: утвердження любові до Батьківщини і людей, відродження духовності, моральності, бережного ставлення до природних скарбів і національних надбань нашого народу.

Вікторина «Я українець. Я патріот» організована з метою поглиблення знань з історії України та українського державотворення, роль і значення козацтва для розвитку нашої держави, державну символіку, українські народні традиції.

Учасники: до участі у вікторині запрошуються усі студенти І та ІІ курсів коледжу. Для організації вікторини створено окремий классрум. З метою забезпечення неупередженості та об’єктивності викладачі коледжу не мають доступу до даного классруму. Кожен здобувач освіти буде приєднаний до классруму та отримає сповіщення про початок вікторини.

Оцінювання відповідей здійснюється в додатку Google автоматично.

Наглядова група у складі Гальстера Романа – голови Ради самоврядування ІІ курсу, Перетятько Кіри – голови Ради самоврядування І курсу та Корнійченко Ольги Іванівни – голови профспілки студентів коледжу наглядає за об’єктивністю оцінювання та вибору переможців вікторини.

Підведення підсумків та нагородження відбудеться за сприяння профспілки студентів коледжу у лютому.

 

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі. Він увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини XIX століття. Це – основоположна віха для українського державотворення.

24 серпня 1991 року позачергова сесія Верховної Ради УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України. Його підтримали українці на Всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року. Втім, історики цілком справедливо відзначають, що 24 серпня 1991-го насправді відбулося відновлення державної незалежності України. Вперше у XX столітті її проголосила Українська Центральна Рада 22 січня 1918 року IV Універсалом. А за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві сталася не менш вагома подія – об’єднання в одну державу Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Через невдачу Української революції 1917–1921 років державність зберегти не вдалося. Як наслідок, у XX столітті українці змушені були кількаразово відновлювати її в боротьбі.

Сьогодні Соборність для України – деокупація всіх територій України, захоплених ворогом, відновлення єдності із Донеччиною, Луганщиною та Кримом.

Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього. Коли ми, з різних регіонів, разом працюємо, створюємо знакове і важливе, боремося із окупантами, відстоюємо свою соборність і волю заради власної держави.

Профорієнтаційна робота – один з ключових напрямків діяльності колективу коледжу.

Широко увійшли в практику профорієнтаційної роботи інформаційні повідомлення в соціальній мережі Facebook, Viber, Instagram, Telegram; поширення реклами шляхом розклеювання оголошень та роздачі брошур в молодіжних центрах; зустрічі студентів нашого закладу освіти та абітурієнтів.

Активно діє волонтерський загін з числа студентів коледжу, які допомагають в профорієнтаційній роботі та розповсюджують агітаційний матеріал серед учнів 9,11 класів в соціальних мережах, в колі своїх друзів/знайомих і серед активних молодіжних центрів.

В листопаді було проведено розіграш подарунків серед учнів 9-11 класів, в якому приймали участь діти з багатьох ЗНЗ нашого міста. Мета проведення розіграшу – поповнення бази контактів майбутніх наших студентів та реклами нашого закладу освіти.

Умови були прості, потрібно було:

  • Взяти участь учням 9-11 класів,
  • Бути підписаним на нашу Instagram-сторінку @koledg_metallurg
  • Поставити лайк під цією публікацією та відмітити 3 друга
  • Зробити репост цієї публікації собі в сторіс
  • Заповнити Google-форму

Було розіграно 3 подарунка:

За 1 місце - Power bank, 2 місце - бездротові навушники, 3 - ігрова клавіатура.

Переможці були обрані рандомно, за допомогою «Фантів». Відео -підтвердження розміщене на Instagram-сторінці.

1 місце посіла – Шиба Тетяна, 10 клас, 13.07.2007 рік народження

2 місце – Корнійченко Марія, 9- А клас, ЗНЗ № 22, 2008 рік народження

3 місце – Чехранова Давид, 10-А, ЗНЗ №3. 27.03.2007 року народження

Переможці задоволені та щасливі.

Сайт закладу є офіційним джерелом інформації, яке забезпечує висвітлення діяльності Придніпровського державного металургійного коледжу, інструментом мережевої взаємодії всіх учасників освітнього процесу.

Вікторина «#КоледжСайтNAVIGATOR» організована з метою популяризації вебсайту коледжу, формування навичок користуватися сайтом та знаходити необхідну інформацію.

Учасники: до участі у вікторині запрошуються усі студенти І курсу коледжу. Для організації вікторини створено окремий классрум. Для забезпечення неупередженості та об’єктивності викладачі коледжу не мають доступу до даного классруму. Кожен першокурсник буде приєднаний до классруму та отримає сповіщення про початок вікторини.

Оцінювання відповідей здійснюється в додатку Googleавтоматично. Переможці обирається комп’ютерною програмою рандомно.

Наглядова група у складі Гальстера Романа – голови Ради самоврядування ІІ курсу, Перетятько Кіри – голови Ради самоврядування І курсу та Корнійченко Ольги Іванівни – голови профспілки студентів коледжу наглядає за об’єктивністю оцінювання та вибору переможців вікторини.

Підведення підсумків та нагородження відбудеться за сприяння профспілки студентів коледжу у лютому.

Ура! Навчальний семестр завершився, сесія успішно складена, а отже – КАНІКУЛИ!!!

Тривалі зимові канікули – це можливість відпочити з користю, відчути насолоду від нових емоцій та вражень, зарядитись позитивним настроєм для подальшої продуктивної роботи в новому семестрі.

Ми з радістю допоможемо вам, любі студенти, провести канікули змістовно. У коледжі для вас працюють:

-  вокальна студія «Соло» – вівторок, четвер 1400 – 1600

керівник Олійник Леонід Іванович

-  секція волейболу – понеділок середа четвер 1000 – 1200

керівник Коцюба Микола Васильович

-  секція настільного тенісу – понеділок, середа 1300 – 1500

керівник Стефанюк Євген Йосипович

-  «Джура» - заняття рою – понеділок, п’ятниця 1200 – 1400

виховник рою «Придніпровець» Дорошенко Олександр Васильович

  А також (сподіваємось, що ви вже встигли познайомитися з нашим сайтом, розібратися з його рубриками та ознайомилися з їх змістом) очікуйте запрошення на участь у онлайн-вікторині «#ПДМКсайтNavigator».

Нехай ваші зимові канікули будуть яскравими та незабутніми!

Обирайте своє святкове передбачення!

Зупиніть відео на будь-якому моменті та прочитайте повідомлення, яке вам випало!

 От і настав час проводжати 2022 рік. Цей рік став віхою в історії нашої держави, віхою в історії нашого коледжу. 2022 рік продемонстрував, що ми працюємо, здобуваємо освіту, займаємося творчістю, незважаючи на обставини, попри всі негаразди й перепони. Труднощі лише загартовують наш характер та прагнення досягати своєї мети. Фото

 

22 грудня колектив коледжу зібрався у театрі ім. Лесі Українки, отримати задоволення від перегляду вистави «За двома зайцями» за п’єсою Михайла Старицького.

5 грудня у більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. Для України це свято – «Міжнародний день волонтера» є, як ніколи, важливим і актуальним. Фото

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія, це спосіб життя.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а люди страждають через обстріли, руйнування житла, відсутність найнеобхіднішого, саме активна громадська позиція волонтерів, їх небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє.

Колектив Придніпровського державного металургійного коледжу – великий, згуртований волонтерський загін, який з першого дня повномасштабного вторгнення відгукується на нагальні потреби армії, постраждалих від війни.

Ми з вами долучилися до акції «Фронт світла», закупивши парафін для виготовлення окопних свічок; допомагали придбати цифровий сканер, який дозволить перехоплювати ворожі розмови по радіозв’язку для Кам’янського батальйону ТРО; зібрали кошти та придбали теплі спальні мішки для бійців 99-го батальйону ТРО; допомагали розвантажувати медикаменти в рамках благодійної акції «Допоможи ЗСУ та переселенцям», організованої ГО «Фонд розвитку Кам’янського»; закупили та передали бійцям на передову газову пічку та тактичну аптечку, облаштували штаб допомоги внутрішньопереміщеним особам, де всі могли підібрати одяг, взуття, продукти, посуд, предмети гігієни, дитячі іграшки, збирали речі, домашнє взуття та білизну для поранених, що перебували на лікуванні у міській лікарні, а також для бійців, що лікувалися у Краматорському та Олександрійському військові госпіталі. Задля підтримки бойового духу ми всім колективом організували пісенний флешмоб у підтримку ЗСУ та поетичний флешмоб «Поезія у вишиванці».

Наразі ми оголосили збір гуманітарної допомоги для мешканців звільненої території Херсонщини.

Займаються наші волонтери і пошуковою роботою, встановлюючи імена випускників коледжу, що загинули у війні з російським агресором. В усі територіальні громади Кам’янського регіону направлені листи з відповідними запитами. За результатами пошуку оформлюється стенд «Місце шани і вдячності».

Колектив нашого коледжу робить свій внесок у перемогу, кожен, щодня, як може і як відчуває. Ми хочемо жити в успішній країні. А країну визначають люди. Коли кожен небайдуже ставиться до свого народу і вирішує проблеми, які турбують, країна розвиваєть. Навіть одна добра справа здатна змінити суспільство, країну та світ.

Спасибі, що у нашому шаленому ритмі життя не забуваєте про головне – творити хороші справи, дарувати надію, за ваші великі серця, прагнення зробити світ кращим. Здоров'я вам, сил, невичерпної енергії, однодумців і людської вдячності!

28 листопада студенти коледжу відвідали музей історії міста Камянське, де проходть історико-документальна виставка «Україна. Ціна Свободи», присвячена боротьбі української нації за право гідно та вільно жити на власній землі. Фото

Виставка охоплює події Революції Гідності та російської агресії – від АТО та ООС до повномасштабного вторгнення російських військ 24 лютого 2022 року.

На виставці представлені предмети кам’янчан – безпосередніх учасників війни, авторські фотографії подій Євромайдану Сергія Петренка, особисті речі учасників бойових дій, уламки ворожої зброї, предмети уніформи та амуніції – свідки бурхливих років та сучасності.

26 листопада у День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років студенти та педагоги Придніпровського державного металургійного коледжу о 16:00 запалили свічки у вікнах своїх домівок як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися. Запали свічку пам'яті.

Як і 90 років тому, сьогодні росія переслідує ту ж мету, що й під час Голодомору – знищення української ідентичності та української нації. Проте ми знаємо – наша пам’ять про минулі злочини має бути живою і чесною, щоб запобігти геноциду в майбутньому.