23 травня до Кам’янського прибув надзвичайно важливий вантаж – 5 тон медикаментів від київський волонтерів та підприємців. Фото

Вантаж отримали в рамках благодійної акції «Допоможи ЗСУ та переселенцям», організованої ГО «Фонд розвитку Кам’янського» спільно з управлінням молоді та спорту міської ради та Молодіжною радою, за підтримки міського голови Андрія Білоусова. 

До Кам’янського прибули знеболюючі, кровоспинюючі, антишокові препарати, засоби гігієни та індивідуальні аптечки. А ще хірургічні інструменти, перев’язувальні та шовні матеріали.

Частину отримають лікарні міста та Кам’янського району. Процес передачі та розподілу здійснюємо в координації з очільником Кам’янського Андрієм Білоусовим та головою військової адміністрації Олегом Гапічем.

До розвантаження медикаментів долучилась небайдужа молодь міста та студенти Придніпровського державного металургійного коледжу.

20 травня 2022 року о 17:00 у музеї історії міста відбудеться «Ніч у музеї» - фентезійно-театралізоване дійство з залученням акторів театру, музикантів.

Вхід вільний. Музей запрошує усіх бажаючих на захід.

Проведіть ніч з користю та задоволенням!

Звертатися до зав.бібліотеки коледжу.

День матері — це міжнародне свято на честь мами, материнства та впливу матерів у суспільстві. В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сімейного вогнища, яка грає величезну роль у вихованні дітей та їхньому майбутньому. Саме мама прищеплює дитині любов до рідної землі. Тож це прекрасний день для того, аби привітати найріднішу людину, сказати теплі слова та зробити їй приємний подарунок. 

В Україні День матусі офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня. У 2022 році ця дата припадає на 8 травня. Саме у цей день святкує День матері більшість країн. Взагалі, травень є місяцем Пречистої Діви Марії, Божої матері. До неї звертаються тоді, коли потрібні заступництво та допомога. Саме тому це свято має ще й релігійне підґрунтя. Крім цього, у травні Природа-Мати виряджає свою Доню-Землю у весняні квіти. Це символізує дорогу в життя, працю та радість.

Студенти групи ТОРС-20 (куратор Еліна Кобзєва) також відзначили День матері. Відео

 

Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам’ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом. Пам’ятна дата встановлена Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму. Відео

Після широкомасштабного вторгнення Росії терор і політичні переслідування стали моторошною реальністю для величезної кількості українців, чиї міста і села окупували війська агресора. Катування, розстріли невинних без суду і слідства, насильницькі депортації, фільтраційні табори, масові переслідування з політичних мотивів – здавалося, що все це з падінням радянської системи назавжди залишилось в історії. Але ідеологічні спадкоємці СРСР у путінській Росії знову принесли на українську землю масові політичні репресії. З огляду на все, що ми знаємо про Бучу, Ірпінь, Гостомель, Маріуполь, з огляду на відомості, які надходять з окупованого Херсона, День пам’яті жертв політичних репресій набуває для нас нового значення. Ціною надзусиль і багатьох життів Україна бореться не тільки за те, щоб звільнити свою землю від російських окупантів та відновити свій суверенітет. Вона бореться за те, щоб сталінські методи Великого терору не були інструментом політики у XXI столітті.

16.05 – 20.05.22 р. у коледжі проходить тиждень ЦК природничо-математичних дисциплін. 

Щоденно студенти матимуть змогу взяти участь у різноманітних пізнавальних заходах.

Знайомтеся - «Дивовижний світ науки».

Понеділок оголошено «Днем інформатики».

Вівторок присвячений «цариці наук» - Математиці: розважальна вікторина «Що? Де? Коли?». Перевірити свою кмітливість та логіку можна за посиланням.

У середу пропонуємо пройти усім бажаючим цікавий веб-квест з астрономії за посиланням.

Четвер присвячуємо здоровому способу життя - «Мистецтво бути здоровим».

Закінчуємо тиждень хімічною вікториною «Зірковий час».

Шановні наші вступники та гості сайту, ви маєте змогу отримати позитивні емоції та прикладні знання, відкрити для себе багато цікавого та нового, долучайтеся!

Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців. Колектив металургійного коледжу відзначає День вишиванки. Відео.

 

 

В Україні День Європи відзначається у третю суботу травня як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. 

Відзначення Дня Європи в Україні вказує на те, що цей День є справою державного значення і великим кроком у напрямі євроінтеграційного курсу нашої держави. Святкування Дня Європи в Україні – це також привід для ознайомлення населення України з європейськими цінностями, традиціями, культурним надбанням, це поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян Європейського Союзу, утвердження спільних європейських цінностей. Саме європейським цінностям, які поділяють і поважають українці присвятила всій захід «Україна – держава з європейськими цінностями» викладач Рижка Лоліта Миколаївна.

Сьогоднішній День Європи у світі сильно пов'язаний з Україною з двох причин: в Європі триває війна – напад росії на Україну, і друге – Україна є частиною Європи, і вона хоче, як ніколи раніше, стати частиною Євросоюзу.

Розпочата росією повномасштабна війна проти України дала нову динаміку ідеї членства України в ЄС, приєднання України до ЄС лежить в стратегічних інтересах Європейського Союзу.

День Європи – чудовий привід висловити подяку Європейському Союзу за підтримку та  допомогу у боротьбі з російськими окупантами. Сподіваємося, що незабаром Україна стане повноправним членом до ЄС.

Україна – сильна та непереможна країна. Ми віримо в стійкість та відважність наших захисників та в Перемогу над ворогом. Російські загарбники будуть знищені, а на нашій землі запанує МИР! Відео

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

 

Студенти групи ЕМ-21(куратор Шелаєва Е. П.) провели виховний захід «1939-1945 – Пам’ятаємо! 2014 – 2022 - Боремося! Перемагаємо!»

8 травня, в Україні та світі - День пам'яті та примирення. Важлива дата, яка була створена для вшанування всіх тих, хто загинув під час Другої світової війни 1939-1945 років.

Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом. Пам'ять - означає, що ми пам'ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року. Примирення - символ того, що всі країни повинні об'єднатися разом.

На жаль, 24 лютого 2022 року на територію України знову прийшла війна. Українці щоденно віддають свої життя, захищаючи рідну землю. Серед героїв і випускники нашого коледжу Олександр Чорний, Костянтин Фраїнт, Анатолій Сапегін. Ми всі віримо, що скоро будемо святкувати перемогу над окупантами. А 8 травня разом з усім мирним світом помолимося за воїнів, які захищали та захищають Україну від ворогів.

 

11 травня у групі ТОРС – 21 (куратор Лапа О. Є.) відбулася виховна година «Буде жити Україна!». Україна здобула незалежність через волевиявлення народу, незалежність України тримається на українському народові.

Ми були народом усі минулі століття – народом, який боровся за право мати свою державу. І її визнав увесь світ.

І хоч зараз Україна переживає непрості часи через агресію Росії – її суверенітет і незалежність ніхто не забере.

Україну тримає бажання жити окремою державою. в Україні завжди були і залишаються люди, які готові боротися за її незалежність.

Тисячі українців віддають свої життя у війні з рашистами. Проте нашу віру в свій наро, в ЗСУ, в майбутнє нашої суверенної держави не зламати. Буде жити Україна!