Наші спеціальності 

 

Відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері фахової передвищої овсіти

 

Ліцензія на провадження ПЗСО

 

Сертифікати про акредитацію

 

Правила прийому

 

Обсяг регіонального замовлення

 

Перелік конкурсних предметів для вступників 

 

Програми вступних іспитів

 

Положення про приймальну комісію

 

Підготовчі курси

 

Вступ online

 

Розклад вступних випробувань 

 

Протокол засідання приймальної комісії

 

   

Порядок роботи Приймальної комісії:

 

Понеділок – п’ятниця: з 08:30 до 16:00

 

За адресою: проспект Василя Стуса,10 (каб.214)                                                  та проспект Аношкіна,86 (каб.4)

 

 

 Правила прийому на навчання до ПДМК (ПМФК) 2021 рік

 

 В С Т У П Н А  К А М П А Н І Я  2021

 

Перелік документів для вступу

на освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра в 2021 році

1. Копія документа, що посвідчує особу (у тому числі паспорт України у формі картки по досягненню 14-річного віку);

2. Копія свідоцтва про народження – для осіб, яким виповнюється 14 років після 1 травня 2021 року);

3. Копія військового квитка або посвідчення про приписку - для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);

4. Копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатку до нього;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6. Копія сертифіката (сертифікатів) ЗНО 2018-2021 року (для вступників на основі повної загальної середньої освіти, окр кваліфікованого робітника, окр молодшого спеціаліста, ступенів вищої освіти);

7. Медична довідка за формою 086-о;

8. Копія довідки про щеплення;

9. Кольорові фотокартки 3х4 (4 шт.);

10. Копія документів, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1 на основі повної загальної середньої освіти (за наявності)

Документи, зазначені в пунктах 1-4, без пред’явлення оригіналів не приймаються! 

  

 

 

  

 

Наші спеціальності:

            Викладачі спеціальності ОТ готують молодших інженерно-технічних працівників, які за фахом можуть працювати у різних галузях металургії, що має агломераційне, доменне, сталеплавильне і прокатне виробництво; в цехах, відділах, лабораторіях, на засадах майстра, технолога цеху, керівника зміною, бригадиром, нагрівальника, оператора прокатного стану та інших посадах, заміщення яких потребує спеціальної середньої освіти з підвищеним рівнем кваліфікації. 

Причини обрання спеціальності ТОРС:

1. Залізничний транспорт є основним видом транспорту України і має велике значення для нашої держави.

2. На сталеві магістралі країни поступають нові сучасні вантажі і пасажирські тепловози, електровози, вагони.

3. Студенти вивчають конструкцію та призначення сучасних локомотивів, вагонів, прогресивні методи ремонту та експлуатації рухомого складу.

4. Після закінчення коледжу за спеціальністю «Технічне обслуговування, ремонт та експлуатація тягового рухомого складу» студенти отримують спеціальність технік-електромеханік з ремонту тягового рухомого складу, а також права помічника машиніста тепловоза.

5. За результатами тестування випускники коледжу зараховуються до Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна на стаціонарне (2 курс) та заочне відділення  (3 курс).

6. Це одна з найперспективніших і високооплачуваних спеціальностей в Україні.

Дніпродзержинський регіон - це великий промисловий центр України, що має у своєму складі підприємства різних галузей промисловості, які у зв’язку з тривалими термінами експлуатації потребують корінної реконструкції та наближення технологічних процесів до сучасного рівня розвитку техніки і технології, скорочення шкідливого впливу на навколишнє середовище.

До складу великих промислових підприємств міста входять: ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат», ПАТ «ДніпроАзот», ПАТ «ЄВРАЗ Дніпродзержинський КХЗ», ПАТ «ЄВРАЗ БАГЛІЙКОКС», ПАТ «Дніпровський завод мінеральних добрив», ТОВ «Спецрембуд-05» та інші.

Придніпровський державний металургійний коледж — єдиний у місті, що готує молодших спеціалістів з напряму 051301 «Хімічна технологія», за спеціальністю 5.05130104 «Коксохімічне виробництво» з 1981 року.

Коксохімічні підприємства міста успішно розвиваються, модернізуються та оновлюються. На цих підприємствах систематично удосконалюються технологічні схеми з врахуванням природоохоронних вимог. Тому зростає попит на кваліфікованих спеціалістів.

Попит на фахівців цієї спеціальності щодня зростає. Спеціаліст технік – електрик має право працювати на різногалузевих підприємствах та енергооб’єднаннях. Займати посади електромонтера технологічного обладнання, майстра з виробництва, оператора мереж електропостачання тощо.

 Ця спеціальність – одна з найнеобхідніших в сучасній Україні. Студенти навчаються для професійної діяльності з монтажу, наладки, експлуатації, ремонту і випробування електроустаткування та засобів автоматизації промислових установок і технологічних комплексів та отримують кваліфікацію технік-електрик.

    Будівельник — одна з найдавніших професій людства. Історія будівельного мистецтва нерозривно пов’язана з історією розвитку суспільства. Кожний народ пишається культурними здобутками своїх предків, бо в них він бачить не тільки своє минуле, а й майбутнє. Коли ти замислюєшся над вибором майбутньої професії, у першу чергу тебе цікавить її корисність і практичність.

Ось уже кілька десятків століть метали гідно служать людству, допомагаючи йому приборкувати стихію, створювати різні механізми, освоювати космічний і морський простір, проникати вглиб Землі. Взагалі вся промисловість займається тим, що бере якийсь із компонентів в природі і виготовляє з нього те, що потрібно людині. Галузь промисловості, яка виробляє сучасну техніку з металевих матеріалів - називається металургією. Та було б неможливо забезпечити роботу цього підприємства без металургів. Тому заводу потрібно кваліфіковані фахівці. Якщо Ви ще не визначилися у виборі своєї професії, якщо у Вас є сила волі, рішучість, працездатність - тоді ця професія для Вас. Адже нецікавих професій не буває.