29.02.-01.03.2024 у тенісній залі Придніпровського металургійного фахового коледжу відбувся черговий етап Спортивних ігор серед закладів фахової передвищої освіти Кам’янського регіону. Представники восьми закладів освіти взяли участь у боротьбі за звання найкращої студентської тенісної команди. Турнір з цього виду спорту виявився напрочуд яскравим, видовищним та незабутнім. Два дні тривали баталії на тенісних столах у Придніпровському металургійному фаховому коледжі. Результатом змагань стала перемога команди Придніпровського металургійного фахового коледжу, друге місце посів  Технологічний фаховий коледж Дніпровського державного технічного університету, третє місце за Дніпровським фаховим коледжем інженерії та педагогіки. Вітаємо переможців та учасників змагань з святом настільного тенісу у нашому місті! Відео

24 січня щорічно відзначають Міжнародний день жіночого спорту. День жіночого спорту став символом визнання сили, таланту та унікальних спортивних подвигів жінок у різних спортивних дисциплінах, визнання досягнень і внеску жінок у світовому спорті. 19 січня у Придніпровському металургійному фаховому коледжі відбулися змагання зі студболу серед жіночих команд першого та другого курсу. Привітання та напутнє слово учасницям змагань від директора коледжу, відмінний настрій, безкомпромісна боротьба, музичний супровід неупереджене суддівство створили атмосферу чудового спортивного свята.

Щорічна Спартакіада у Придніпровському металургійному фаховому коледжі – добра спортивна традиція закладу. Здобувачі освіти, які беруть участь у внутрішніх турнірах, набувають досвід участі у змаганнях, отримують задоволення від занять спортом, самовизначаються у спортивному аспекті, фізично розвиваються.

Протягом грудня, в залік Спартакіади, відбувся турнір з настільного тенісу серед здобувачів освіти І, ІІ та ІІІ курсів. Найкращих результатів досягли:

ІІІ курс Відео

І місце – Щербина Данііл, Матвієнко Данііл (ВС-21)

ІІ місце – Луценко Данііл, Сергієнко Владислав (БЕС-21)

ІІІ місце – Атабаєв Амір, Скаліуш Захар, Несущий Артем (МЕПС-21)

Турніри такого ґатунку допомагають тренерам-викладачам виявити найкращих серед спортсменів, та сформувати збірні команди з видів спорту і взяти участь у Спортивних іграх серед закладів фахової передвищої освіти Кам`янського регіону.

06 грудня 2023 року завершився черговий етап Спортивних ігор Кам'янського регіону серед закладів фахової передвищої освіти з кульової стрільби. Цей вид був запроваджений у загальному переліку видів змагань вперше. Відео

Для нашого металургійного коледжу дебют виявився дуже вдалим! Команда нашого коледжу (тренер Микола Коцюба) посіла 2 місце серед 9-ти команд стрільців. Хочемо відзначити наших призерів:

Михайловська Євгенія БЕС - 23

Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров'я, влучних пострілів на рубежі та у житті і відмінного настрою від занять спортом!

21 жовтня 2023 року у м. Броди Львівської області пройшов Кубок України з кіокушин-карате. Студент Придніпровського металургійного фахового  коледжу, група ТОРС-22, Балта Владислав @_bigboss_представляв у цих змаганнях Кам’янську федерацію з кіокушин-кан карате та посів ІІ місце.

Кубок України зібрав спортсменів з Київської, Львівської, Дніпропетровської, Закарпатської, Волинської, Тернопільської, Рівненської та інших областей України. У Владислава були досвідчені супеники, але завдяки характеру та силі духу Владиславу вдалося вибороти призове місце, поступившись у фіналі спортсмену з Києва. Балта Владислав займається у секції з кіокушин-кан карате під керівництвом тренера Козаченка Максима Олеговича @i_organizm, вже довгий час, і ця нагорода поповнила скарбничку особистих досягнень у повноконтактному виді спорту.

Вітаємо призера Кубка України з кіокушин карате студента групи ТОРС-21 Балту Владислава!

15-16 листопада пройшов черговий етап Спортивних ігор серед закладів передвищої фахової освіти. Напевно ще довго учасники турніру будуть згадувати про баталії на шахових дошках серед найкращих шахістів віком від 16 до 19 років, здобувачів передвищої освіти закладів міста Кам’янське. Драматичні розв’язки, яскраві перемоги, комбінації та розіграші… Все було. І це було прекрасно. Ми дуже сподіваємось, що скоро ми знову зустрінемось щоб відчути присмак перемоги! Відео

Ми вітаємо переможців турніру – команду Придніпровського металургійного фахового коледжу! Неймовірними зусиллями вдалося їм вирвати перемогу під час останнього дев’ятого туру змагань. Відео

Дякуємо друзі за перемогу!

10 листопада на спортивній базі Придніпровського металургійного фахового коледжу відбувся турнір з настільного тенісу серед мешканців міста - організатори КЗ "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" КМР, який зібрав представників різних поколінь, спортсменів і ентузіастів настільного тенісу.

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих захисників України. Учасників турніру привітали головний фахівець КЗ "Спорт для всіх" Ірина Панус і головний суддя змагань Зіновій Стефанюк, після чого розпочалася завзята і стрімка боротьба за призові місця. Відео

Завершенням заходу стало нагородження переможців медалямиграмотами і подарунками від міського центру "Спорт для всіх".

ІІІм.- Хорошун Олександр.

За допомогу в організації та проведенні турніру висловлюємо вдячність адміністрації металургійного коледжу, в.о. директора коледжу Ірині Дроздовій та головному судді змагань Зіновію Стефанюку.

08 листопада пройшли змагання однієї з найрівніших ігор нашої планети, яка не втрачає позицій та популярності і по сьогоднішній день - з шашок.  Змагання проходили в залік спартакіади між здобувачами освіти фахових навчальних закладів. Нашу команду представили такі майстри цієї гри як:

1. Ципа Дмитро          МЕПС – 21

2. Неумивако Ерік      ТОРС – 21

3. Сриннік Богдан        ВС – 22

4. Шевчук Артем         ОРМП – 22

3. Ізюмська Тетяна     БЕС – 21

6. Шевченко Вікторія  ВС – 22

Саме на цих гравців цієї чарівної гри випала відповідальність захищати честь коледжу і команда впоралася із цим непростим завданням, бо протистояли їм не менш титуловані противники і кількість їх була численна. Відео Дякуємо за самовідданість та відповідальність. Відео Бажаємо вам подальших успіхів в житті та на дошці для шашок!

24 жовтня турніром з міні-футболу розпочалися Спортивні ігри Кам’янського регіону між закладами передвищої фахової освіти! Команди з різних видів ігрового спорту, зібрані з складу здобувачів освіти свої коледжів, увірвались у безкомпромісну боротьбу між навчальними закладами передвищої фахової освіти міста.

Змагання з міні-футболу вже завершились. У фіналі змагань перемогу здобула команда коледжу фізичного виховання. Вітаємо найсильніших! Відео

Спортивні ігри проводиться з метою розвитку масової фізичної культури і спорту в нашому коледжі, збереження та зміцнення здоров'я та підвищення рівня фізичної підготовленості здобувачів освіти, пошуку талановитих спортсменів серед них.

На черзі змагання з настільного тенісу, шашок, шахів, кульової стрільби, волейболу, баскетболу, легкої атлетики, гирьового спорту. Бажаємо всім учасникам нашого коледжу успіхів на старті. А особливо на фініші!

21 жовтня в місті Кам’янське пройшов легкоатлетичний пробіг «Спорт за перемогу». З 2016 року і вже став традиційною та довгоочікуваною подією для прихильників здорового способу життя. Відео

Цьогорічний пробіг проводиться вдруге під гаслом «Разом до перемоги!» та проходить у складний період для нашої країни. Війна, на жаль, ще й досі триває, проте життя продовжується і, попри все, наш дух незламний, а наша мета незмінна - щасливе майбутнє у рідний та нескореній Україні! ЗСУ натхненно борються з ворогом, наближаючи Перемогу, а спортсмени країни продовжують боротьбу на спортивному фронті!

В програмі заходу відбувся загальний забіг всіх бажаючих Кам’янського. Переможців та призерів професійного забігу нагородили нагородною атрибутикою та подарунками від міського голови Андрія Білоусова. На учасників дітей спортивно-масового заходу чекав розіграш лотереї!

Здобувачі освіти нашого коледжу також не змогли утриматися і взяли участь в цьому пробігу. Дякуємо всім учасникам від нашого освітнього закладу і від щирого серця бажаємо - тільки вперед, до нових перемог!