В жовтні 2021 року в актовій залі коледжу, відбулося урочисте нагородження переможців та призерів заочної спартакіади коледжу та нагородження кращих спортсменів 2020-2021 н.р. Фото

На церемонії нагородження булим присутні актив групи (старости, фізорги), кращі спортсмени коледжу. Грамоти та цінні подарунки (м’ячі, спортивна форма) вручила директор коледжу О.А. Александрова.

Нагороди отримала збірна команда юнаків з волейболу, чемпіонів міста та області, переможець багатьох турнірів, підопічні тренера Гричука П.В. виступаючи в такому складі:

Волейбол:

 1. Антоній Олександр – ОРМП-19/1
 2. Петров Роман – ОРМП-19/2
 3. Маліш Михайло – ОРМП-19/1
 4. Бочко Михайло – ТОРС-19
 5. Альохін Артур – ВС-19
 6. Берковський Максим – ВС-18
 7. Гарбуз Данило – МЕПС-19/2
 8. Огій Данило – МЕПС-20-1/11
 9. Шемет Володимир – ОРМП-20/1
 10. Лиштван Іван – ОРМП-20/1

Нагороди отримали кращі спортсмени коледжу з видів спорту, а саме:

 1. Литвиненко Олег – ОРМП-18/1
 2. Луценко Максим – ОРМП-19/1
 3. Ставнича Яна – КВ-19
 4. Попова Влада – МЕПС-19/1
 5. Пшенична Дар’я – КВ-19
 6. Пенязь Юлія – КВ-18
 7. Тарасова Тетяна – КВ-18

Керівник фізичного виховання Якименко І.І. подякував тренерам-викладачам Гричуку П.В., Стефанюку З.Й., Коцюбі М.В. за секційну роботу серед студентської молоді та досягнуті при цьому успіхи, а директору коледжу Александровій О.А. за вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичного виховання та спорту в коледжі.

Результати заочної спартакіади металургійного коледжу серед груп коледжу за 2020-2021 н.р. по курсах окремо.

 

 

26-27 червня 2021 року на спортивній пляжній волейбольній базі лівого берегу було проведено обласний турнір з волейболу «Маю честь запросити», присвячений Дню молоді. В змаганнях прийняло участь близько 40 команд з різних міст області.

Підопічні тренера Гричука П.В. в своїй номінації вибороли І місце та були нагороджені грамотами, медалями, кубком. Фото

Капітан команди Берковський Максим отримав кубок за чемпіонське звання із рук Президента Дніпропетровської обласної громадської організації «Федерація волейболу Дніпропетровської області» М.В. Александрової. Тренер команди П.В. Гричук був нагороджений цінним подарунком.

Команда-переможень металургійного коледжу виступала в такому складі:

 1. Берковський Максим – ВС-18
 2. Антоній Олександр – ОРМП-19/1
 3. Маліш Михайло – ОРМП-19/1
 4. Гарбуз Данило – МЕПС-19/2
 5. Рицький Тимофій – МЕПС-19/2
 6. Альохін Артур – ВС-19
 7. Бочко Михайло – ТОРС-19
 8. Огій Данило – МЕПС-20-1/11
 9. Петров Роман – ОРМП-19/2

Побажаємо нашим волейболістам успіхів в подальших змаганнях.

 

 

 

29 травня 2021 року на спортивній пляжній базі лівого берегу було проведено під керівництвом головного судді Якименко І.І. волейбольний турнір, присвячений ветеранам волейболу Дніпропетровської обл..

В змаганнях прийняло участь 28 команди з різних міст в області, які були розбиті на підгрупи на 7 номінацій:

-        до 21 рік

-        до 30

-        до 40

-        до 50

-        до 60

-        до 70

-        більше 70

В цих змаганнях приймали участь 2 команди нашого коледжу в номінації до 21 р. ( це команди ДЮСШ області), основна наша команда виборола срібні нагороди, в фіналі програвши команді ДЮШС м.Новомосковська.

Команда виступала в такому складі:

 1. Берковський Максим – ВС-18
 2. Антоній Олександр – ОРМП-19/1
 3. Маліш Михайло – ОРМП-19/1
 4. Гарбуз Данило – МЕПС-19/2
 5. Рицький Тимофій – МЕПС-19/2
 6. Альохін Артур – ВС-19
 7. Бочко Михайло – ТОРС-19
 8. Огій Данило – МЕПС-20-1/11
 9. Петров Роман – ОРМП-19/2

Побажаємо підопічним тренера Гричука П.В. успішно виступити на Всеукраїнському турнірі, який відбудеться 26-27 червня на цій-же базі.

 

22 травня 2021 року на волейбольній базі лівого берегу, за підтримки ТОВ «РБ Строй» м.Дніпро, відбувся обласний волейбольний турнір, присвячений «Відкриттю літнього сезону». Фото

У цих змаганнях прийняло участь 32 команди з різних міст та районів області. Наша волейбольна збірна команда юнаків в своїй номінації виборола чемпіонське звання і була нагороджена золотими медалями та кубком.

Підопічні тренера Гричука П.В. виступали в такому складі:

 1. Берковський Максим – ВС-18
 2. Антоній Олександр – ОРМП-19/1
 3. Маліш Михайло – ОРМП-19/1
 4. Гарбуз Данило – МЕПС-19/2
 5. Рицький Тимофій – МЕПС-19/2
 6. Альохін Артур – ВС-19
 7. Бочко Михайло – ТОРС-19
 8. Огій Данило – МЕПС-20-1/11
 9. Петров Роман – ОРМП-19/2

Вітаємо наших спортсменів з перемогою і бажаємо подальших успіхів в змаганнях.

Крім збірної команди коледжу, в змаганнях прийняла участь команда, яка складається з абітурієнтів, це були для них перші офіційні змагання, побажаємо їм успіхів у спортивній кар’єрі.

 

 

24-25 квітня 2021 року на пляжному волейбольному містечку лівого берега було проведено волейбольний турнір серед молоді до 21 року народження, присвячений «Відкриття сезону» та «Міжнародному дню солідарності молоді». Фото

В змаганнях прийняло участь близько 12 команд. В цьому турнірі брали участь 2 команди нашого коледжу. Головна команда стала переможцем цього турніру, а дублери вибороли друге місце, бронзові медалі вибороли волейболісти медичного коледжу. В цих змаганнях прийняла участь команда з абітурієнтів коледжу, яка ввійшла в десятку кращих команд турніру.

Команди-переможці були нагороджені кубками, грамотами та медалями, нагороди вручав начальник управління молоді та спорту Кам’янської міської ради Коряк Е.М.

Команди-переможці виступали в такому складі:

 1. Берковський Максим – ВС-18
 2. Антоній Олександр – ОРМП-19/1
 3. Маліш Михайло – ОРМП-19/1
 4. Гарбуз Данило – МЕПС-19/2
 5. Рицький Тимофій – МЕПС-19/2
 6. Альохін Артур – ВС-19
 7. Бочко Михайло – ТОРС-19
 8. Огій Данило – МЕПС-20-1/11
 9. Петров Роман – ОРМП-19/2

Команду готував заслужений тренер Дніпропетровської області Гричук П.В.

Ця перемога присвячується 91-їй річниці заснування нашого навчального закладу.

Бажаємо успіхів нашим волейболістам в наступних змаганнях.

02 березня 2021 року в тенісній залі коледжу відбулися змагання серед студентів, які проживають у гуртожитку. В змаганнях прийняло участь близько 30 студентів. Фото

Організатор турніру тренер-вихователь Мішина С.В. та головний суддя змагань Стефанюк З.Й. урочисто відкрили турнір, присвячений міжнародному жіночому дню 8 березня.

В особистому заліку серед дівчат призові місця розподілились так:

І місце – Тарасова Тетяна

ІІ місце – Шевцова Оксана

ІІІ місце – Литвинець Ольга

Серед юнаків:

І місце – Кочерга Леонід

ІІ місце – Розов Богдан

ІІІ місце – Плиска Станіслав

Високий клас гри продемонстрували юнаки, в фіналі Кочерга Леонід гр. МЕПС-20/11 в запеклій боротьбі переміг Розова Богдана та виборов чемпіонське звання.

Всі переможці та призери турніру були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками ПЦК фізичного виховання на чолі керівник фізичного виховання Якименко І.І.

Бажаємо спортсменам успіху в подальших змаганнях.

 

 

В спортивному залі Кам`янського технологічного коледжу ДДТУ 6 лютого відбувся волейбольний турнір пам`яті колишнього директора акціонерного товариства "Демос" Євгена Івановича Степанова серед аматорських колективів.

Організатор турніру, він же головний суддя, Петро Васильович Гричук під час офіційного його відкриття доповів членам сім`ї Степанова про готовність команд. Борис, син Євгена Івановича, подякував учасників змагань за те, що не забувають про свого товариша-волейболіста і вже всьоме проводять турнір його пам`яті. Цього разу учасникам турніру від сім`ї Степанових було вручено сувеніри, а для кращого гравця кожної команди підготували подарунки (рюкзаки).

На майданчику змагалися дві жіночі і шість чоловічих команд, які представляли Кам`янське, Дніпро, Першотравенськ, Маломихайлівку, Верхньодніпровськ і Криничанщину.

Спочатку зіграли волейболісти-ветерани. Не секрет, що гравці старшого віку вже не одне десятиріччя змагаються між собою, знають сильні і слабкі сторони свої суперників. По черзі обігравши збірну, в складі якої виступали волейболісти з Першотравенська, Маломихайлівки і Верхньодніпровська, в головному матчі зустрілися кам`янчани та дніпряни. Останні роки частіше перемагали гості з обласного центру. Та цього разу удача була на стороні господарів майданчика. Незважаючи на солідний вік, волейболісти обох команд показали напрочуд красиву гру, з цікавими комбінаціями, які закінчувалися точним попаданням в поле. В фіналі з рахунком 2:1 перемогу святкували ветерани з Кам`янського.

Жіноча збірна міста переграла в двох партіях своїх молодших суперниць з технологічного коледжу. Як кажуть, досвід переміг молодість.

Високий клас гри продемонстрували юнаки. На висоті були вихованці Петра Гричука. Обидва склади волейболістів Придніпровського державного металургійного коледжу переграли збірну Криничанщини і у фіналі зустрілися між собою. Сильнішою виявилася команда ПДМК-1 - 2:0.

 

 

В Кам'янському 26 грудня відбувся Новорічний волейбольний турнір чотирьох команд.

На майданчику пройшли безкомпромісні поєдинки старих знайомих. Не дали жодного шансу своїм суперникам два склади Придніпровського державного металургійного коледжу (ПДМК), яких тренує "динозавр" міського волейболу Петро Васильович Гричук. Його вихованці і розіграли між собою перше-друге місця. В кожній із команд-учасниць були визначені кращі гравці. Ними стали: Микита Стадник (ПДМК-1), Максим Берковський (ПДМК-2), Євген Швець (БАМ), Руслан Маєвський (Кринички).

 

 

Місця, які посіли команди:

1 - ПДМК-1 (капітан Вадим Малюк)
2 - ПДМК-2 (Максим Берковський)
3 - БАМ (Сергій Мельник)
4 - Кринички (Олексій Какуша).

 

 

 

З 21-24 грудня 2020 року було проведено перший вид змагань Перший он-лайн Спортивних ігор 2020-2021 р.р. серед коледжів, технікумів Дніпропетровської області. В змаганнях прийняло участь 20 учасників із 8 навчальних закладів.

За Кам’янський регіон виступала команда Придніпровського державного металургійного коледжу, як переможець регіональної спартакіади. Змагання проводилися з блискавичної гри з контролем три хвилини плюс дві секунди на хід проводиться за швейцарською системою в дев’ять турів з особисто-командний заліком.

Командний залік рухається, як сума очок трьох кращих представників кожного навчального закладу. 

Переможцем цих змагань стала команда металургійного коледжу виступаючи у такому складі:

Гаркуша Валентин – гр. МЕПС-19/1

Фіялковський Кирило – гр. МЕПС-19/2

Бутенко Володимир – гр. ТОРС-18

 

Перша п’ятірка має такий вигляд:

І місце – ПДМК

ІІ місце – Нікопольський фаховий коледж НМАУ

ІІІ місце – Дніпровський транспортно-економічний коледж

IV місце – Дніпровський машинобудівний фаховий коледж

V місце – Криворізький будівельний коледж

 

Вітаємо наших спортсменів з перемогою, команду-переможців готував Якименко І.І.

 

 

Вже більше п'ятнадцяти років волейбольна команда Придніпровського державного металургійного коледжу під керівництвом тренера Петра Васильовича Гричука бере участь у передноворічному турнірі, який проводиться в Кобеляках Полтавської області

Не пропустили дружні зустрічі волейболісти нашого коледжу і в цей раз. В турнірі взяли участь чотири колективи. Обігравши всіх, переможцем став перший склад команди ПДМК. Радість перемоги з капітаном Вадимом Малюком розділили члени команди Роман Малюк, Ілля Малюк, Микита Стражник, Андрій Новоселець, Артур Шевчук, Сергій Гаркуша. Команда другого складу кам'янчан, а по суті це дублери старших товаришів, замкнула четвірку учасників. В її складі грали Максим Берковський, Артур Альохін, Роман Петров, Михайло Малиш, Олександр Антоній, Данило Гарбуз, Михайло Бочко. У турнірній таблиці між колективам з Кам'янського розмістилися збірна міста Кобеляки та Кобеляцька ДЮСШ.