28 травня, незважаючи на несприятливі погодні умови, відбулася довгоочікувана зустріч команд у волейбольному міні-турнірі відкриття літнього сезону на корті ДЮСШ м. Кам'янське. У безкомпромісній боротьбі, з мінімальним розривом у рахунку, у очному протистоянні Фенікса та ПМФК, перемогу здобула команда Фенікс. Команда ПМФК зайняла почесне друге місце! Учасники змагань отримали максимальне задоволення від гри! Бажаємо нових перемог та досягнень нашій команді! Чекаємо всіх на нових турнірах з волейболу нашого міста за участю команди ПМФК! Відео

22 травня у стінах закладу відбувся відбірковий тур з шахів серед студентів коледжу до обласних змагань у м. Дніпро. У ході туру були виявлені найкращі шахісти, які створили команду шахістів ПМФК, а також став відмінним приводом для популяризації цієї чудової гри серед молоді нашого коледжу та міста

25 травня, у місті Дніпро, з метою підвішення спортивної майстерності шахістів області та популяризації шахів як виду спорту, пройшов чемпіонат області з шахів серед студентів закладів вищої, фахової перед вищої освіти. Відео

Турнір проводився у палаці студентів ДНУ під керівництвом Дніпропетровського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту, Міністерства освіти і науки України та Федерації шахів Дніпропетровської області.

Студенти Придніпровського металургійного фахового коледжу прийняли виклик і взяли участь у відповідальному та престижному турнірі. У безкомпромісній боротьбі відбувалися події на шахових полях у палаці студентів за місця у збірну команду області.

Підсумки результатів турніру тривають, але ми віримо у наших хлопців, очкуємо на перемогу та бажаємо нових успіхів! Уважно слідкуйте за нашою сторінкою спортивних новин і станете першими хто дізнається про результати змагань з шахів та інших хвилюючих спортивних подій нашого коледжу!

27 травня 2022 року на спортивній базі лівого берегу ДЮСШ-2, було проведено благодійний турнір з волейболу на підтримку Збройних Сил України. Фото

У турнірі прийняло участь 5 сильніших команд нашого міста. Переможцем цих змагань стала команда вихованців тренера Гричука П.В. Придінпровського державного металургійного коледжу виступаючи у такому складі:

 1. Берковський Максим – ВС-18
 2. Антоній Олександр – ОРМП-19/1
 3. Маліш Михайло – ОРМП-19/1
 4. Пшеничний Юрій – МЕПС-20/1
 5. Шемет Володимир – МЕПС-20/1
 6. Іванко Юрій – КІМ-21
 7. Бочко Михайло – ТОРС-19
 8. Петров Роман – ОРМП-19/2

Команда переможець була нагороджена кубком, грамотою, гравці медалями, нагороди вручав начальник управління молоді та спорту КМД Коряк Е.М. капітану команди Берковського Максиму.

Ця перемога присвячується ЗСУ, на благодійному турнірі було зібрано близько 2000 грн. для підтримки наших воїнів.

Протягом квітня 2022 року Дніпропетровським обласним відділенням комітету з фізичного виховання та спорту було проведено змагання з шахів ІІ он-лайн спортивних ігор серед студентів закладів перед вищої фахової освіти Дніпропетровської області з блискавичної гри.

Змагання проводилися особисто-командні на платформі che11.соm у партнерстві з федерацією шахів Дніпропетровської області. За Камянський регіон виступала команда Придніпровського державного металургійного коледжу, як переможець регіональних спартакіад останніх років.

Переможцем цього турніру в загальнокомандному заліку стала команда металургійного коледжу, виступаючи у такому складі, особистий залік:

І місце – Бутенко Володимир (ТОРС-18)

ІІ місце – Грабенко Андрій (ОРМП-20/1)

ІІІ місце – Гаркуша Валентин (МЕПС-19/1)

IV місце – Данильченко Олександр (ОРМП-18)

Вітаємо інтернаціональну команду з перемогою, на даний момент дані студенти проживають в Німеччині, Польщі, Ізраїлі, Україні. Ця перемога присвячується нашим воїнам.

Команду переможців готував Якименко І.І. – керівник фізичного виховання коледжу.

17 грудня 2021 року в спортивній залі Придніпровського державного металургійного коледжу відбувся традиційний волейбольний турнір, присвячений пам’яті колишнього директора коледжу Станіслава Миколайовича Лясоти (це дев’ятий за рахунком турнір). Фото

Організатор турніру тренер-викладач Гричук П.В. доповів директору коледжу Александровій О.А. та спонсорам турніру представникам КЗ «Спорт для всіх» про готовність команд.

В змаганнях прийняло участь 9 волейбольних команд, які були розбиті на 3 номінації:

І – збірна команда коледжу

– дублюючий склад

– випускники коледжу

ІІ – ветерани +50

– ветерани +60

– ветерани +50, +60

ІІІ – випускниці коледжу

– жінки (збірна №1)

– жінки (збірна №2)

Серед молодіжних команд переможцями стала збірна команда коледжу виступаючи в такому складі:

 1. Петров Роман
 2. Бочко Михайло
 3. Маліш Михайло
 4. Альохін Артур
 5. Гарбуз Данило
 6. Антоній Олександр
 7. Лиштван Іван
 8. Никифоренко Геннадій
 9. Шемет Володимир
 10. Берковський Максим

Серед ветеранів перше місце виборола команда +50, +60, виступаючи в такому складі:

 1. Чоха Олексій
 2. Сергєєв Володимир
 3. Чухно Сергій
 4. Ляшко Василь
 5. Чамота Василь
 6. Безчастний Анатолій
 7. Кошевий Григорій

Серед жінок, переможцями турніру стала команда ветеранів-волейболісток, виступаючи в такому складі:

 1. Чоха Тетяна
 2. Здор Лілія
 3. Кінаш Наталія
 4. Ковач Лариса
 5. Кузнецова Інна
 6. Калюжна Валентина
 7. Дюбченко Світлана

Команди-переможці та призери турніру по групам окремо були нагороджені кубками, медалями та грамотами (всі учасники), нагороди вручав головний суддя змагань Якименко І.І. – керівник фізичного виховання коледжу, який подякував спонсорам турніру КЗ «Спорт для всіх» та студентському профсоюзному комітету коледжу.

Кращим гравцем турніру визнано Петрова Романа зі збірної команди коледжу, цінний подарунок вручила директор коледжу Ольга Александрова.

 

15 грудня 2021 року на спортивній базі коледжу в тенісній залі відбувся традиційний турнір з тенісу,присвячений пам’яті колишнього директора коледжу С.М.Лясоти, який протягом 35 років (з 1977 по 2012 рік) був директором коледжу. Фото

В турнірі приймали участь близько 25 кращих спортсменів-тенісистів, вихованців тренера-викладача Стефанюка З.Й., які були розбиті на 3 підгрупи:

-        Збірна команда коледжу;

-        Команда резервного складу

-        Команда дівчат

Турнір відкривали директор коледжу Ольга Александрова, начальник управління молоді та спорту Кам’янської міської ради Едуард Коряк та директор КЗ «Спорт для всіх» Світлана Наволочко.

В напруженій спортивній боротьбі переможцями та призерами стали спортсмени:

І підгрупа:

І місце – Луценко Максим – ОРМП-19/1

ІІ місце – Плиска Станіслав – ТОРС-19

ІІІ місце – Гарбуз Данил – МЕПС-19/1

ІІ підгрупа:

І місце – Щербина Даніїл – ВС-21

ІІ місце – Іванішин Максим – підготовчі курси

ІІІ місце – Розов Богдан – БЕС-19

ІІІ підгрупа:

І місце – Ставнича Яна – КВ-19

ІІ місце – Пшенична Дар’я – КВ-19

ІІІ місце – Майдан Єлизавета – МЕПС-19/1

Всім переможцям та призерам по групам окремо було вручено дипломи, медалі, цінні подарунки головним суддею турніру Якименко І.І.

Керівник фізичного виховання Якименко І.І. подякував спонсорам турніру студентському профсоюзному комітету та комунальному закладу «Спорт для всіх», а тенісистам успіхів в подальших змаганнях.

 

В жовтні 2021 року в актовій залі коледжу, відбулося урочисте нагородження переможців та призерів заочної спартакіади коледжу та нагородження кращих спортсменів 2020-2021 н.р. Фото

На церемонії нагородження булим присутні актив групи (старости, фізорги), кращі спортсмени коледжу. Грамоти та цінні подарунки (м’ячі, спортивна форма) вручила директор коледжу О.А. Александрова.

Нагороди отримала збірна команда юнаків з волейболу, чемпіонів міста та області, переможець багатьох турнірів, підопічні тренера Гричука П.В. виступаючи в такому складі:

Волейбол:

 1. Антоній Олександр – ОРМП-19/1
 2. Петров Роман – ОРМП-19/2
 3. Маліш Михайло – ОРМП-19/1
 4. Бочко Михайло – ТОРС-19
 5. Альохін Артур – ВС-19
 6. Берковський Максим – ВС-18
 7. Гарбуз Данило – МЕПС-19/2
 8. Огій Данило – МЕПС-20-1/11
 9. Шемет Володимир – ОРМП-20/1
 10. Лиштван Іван – ОРМП-20/1

Нагороди отримали кращі спортсмени коледжу з видів спорту, а саме:

 1. Литвиненко Олег – ОРМП-18/1
 2. Луценко Максим – ОРМП-19/1
 3. Ставнича Яна – КВ-19
 4. Попова Влада – МЕПС-19/1
 5. Пшенична Дар’я – КВ-19
 6. Пенязь Юлія – КВ-18
 7. Тарасова Тетяна – КВ-18

Керівник фізичного виховання Якименко І.І. подякував тренерам-викладачам Гричуку П.В., Стефанюку З.Й., Коцюбі М.В. за секційну роботу серед студентської молоді та досягнуті при цьому успіхи, а директору коледжу Александровій О.А. за вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичного виховання та спорту в коледжі.

Результати заочної спартакіади металургійного коледжу серед груп коледжу за 2020-2021 н.р. по курсах окремо.

 

 

26-27 червня 2021 року на спортивній пляжній волейбольній базі лівого берегу було проведено обласний турнір з волейболу «Маю честь запросити», присвячений Дню молоді. В змаганнях прийняло участь близько 40 команд з різних міст області.

Підопічні тренера Гричука П.В. в своїй номінації вибороли І місце та були нагороджені грамотами, медалями, кубком. Фото

Капітан команди Берковський Максим отримав кубок за чемпіонське звання із рук Президента Дніпропетровської обласної громадської організації «Федерація волейболу Дніпропетровської області» М.В. Александрової. Тренер команди П.В. Гричук був нагороджений цінним подарунком.

Команда-переможень металургійного коледжу виступала в такому складі:

 1. Берковський Максим – ВС-18
 2. Антоній Олександр – ОРМП-19/1
 3. Маліш Михайло – ОРМП-19/1
 4. Гарбуз Данило – МЕПС-19/2
 5. Рицький Тимофій – МЕПС-19/2
 6. Альохін Артур – ВС-19
 7. Бочко Михайло – ТОРС-19
 8. Огій Данило – МЕПС-20-1/11
 9. Петров Роман – ОРМП-19/2

Побажаємо нашим волейболістам успіхів в подальших змаганнях.

 

 

 

29 травня 2021 року на спортивній пляжній базі лівого берегу було проведено під керівництвом головного судді Якименко І.І. волейбольний турнір, присвячений ветеранам волейболу Дніпропетровської обл..

В змаганнях прийняло участь 28 команди з різних міст в області, які були розбиті на підгрупи на 7 номінацій:

-        до 21 рік

-        до 30

-        до 40

-        до 50

-        до 60

-        до 70

-        більше 70

В цих змаганнях приймали участь 2 команди нашого коледжу в номінації до 21 р. ( це команди ДЮСШ області), основна наша команда виборола срібні нагороди, в фіналі програвши команді ДЮШС м.Новомосковська.

Команда виступала в такому складі:

 1. Берковський Максим – ВС-18
 2. Антоній Олександр – ОРМП-19/1
 3. Маліш Михайло – ОРМП-19/1
 4. Гарбуз Данило – МЕПС-19/2
 5. Рицький Тимофій – МЕПС-19/2
 6. Альохін Артур – ВС-19
 7. Бочко Михайло – ТОРС-19
 8. Огій Данило – МЕПС-20-1/11
 9. Петров Роман – ОРМП-19/2

Побажаємо підопічним тренера Гричука П.В. успішно виступити на Всеукраїнському турнірі, який відбудеться 26-27 червня на цій-же базі.