Фотоальбом

         Наша країна вперше в своїй історії відзначає у цьому році День захисника України. Свято було засноване з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу. Студенти коледжу,сповнені патріотичного духу, відзначили це свято масштабними заходами.

12 жовтня студенти групи МЕПС – 13 – 2 (куратор Кіріченко В. В.) організували та провели відкритий виховний захід  «Козацтво, як втілення національного ідеалу», запросивши на захід все відділення. Молодь мала змогу дізнатися про витоки та історію козацтва, його роль в становленні нашої держави.

13 жовтня студенти І курсу енерго-металургійного відділення запросили своїх однокурсників на історико-спортивний захід «Ми-майбутні захисники Вітчизни» (організатори – Місюра Н. В. та Стефанюк Є. Й.). Слухаючи розповідь про історію розвитку збройних сил України, першокурсники активно вболівали за майбутніх захисників Вітчизни – батальйон «Захисник» та батальйон «Патріот». Учасники команд змагалися, перетягуючи канат, у конкурсі «Козацька сила»; евакуювали «заручників» із зони хімічного забруднення у естафеті «Рятувальна операція»; демонстрували координацію рухів та влучність у естафеті «Влучний постріл», знання історії визвольної боротьби нашого народу у вікторині; готували «Козацьку кашу». А нагородою усім учасникам заходу став торт «Україна понад усе». 

Фотоальбом

Студенти механо-будівельного відділення зібралися в актовій залі коледжу, де відбувся військово-патріотичний захід «Козацькому роду нема переводу» (організатори - Єрмак Д. О., Євстратіков Д. Д.). Згадуючи, що козаки були вправними вояками, три козацькі курені – «Сивий коник», «Козацька шабля» та «Котигорошко» швидко й вправно споряджали магазини автоматів, демонстрували вміння розрізняти військові звання за погонами та вишикувати військових від найнижчого до найвищого звання. А оскільки козак має бути сильним і неголодним, не залежати в далекому поході від жінки, то вміння ліпити вареники, та ще й швидко зїсти їх цінується не менше, ніж вміння володіти шаблею.

А о 1200  всі студенти коледжу зібралися на подвірї, де організували і провели благодійну ярмарку «Щедра осінь». Торгували кондитерськими виробами, млинцями та варениками власного виробництва, яблуками та виноградом зі своїх садів, сувенірами, оберегами, плетеними серветками та іншими виробами hand maid. А ще усі бажаючі могли приєднатись до виготовлення зимової маскувальної сітки. І, звичайно ж, ярмарковий концерт з українськими піснями та національними танцями.

Поярмаркувати разом з нами могли всі бажаючі городяни, перехожі, увагу яких привернула наш яскравий та гомінкий ярмарок.

Зібрані кошти було вирішено передати пораненим бійцям, що знаходяться на лікуванні у військовому госпіталі м. Дніпропетровська.  

 

 

 

  

 

А зібрали наші студенти, викладачі та гості в ході ярмарки  6200 гривень. Найбільша сума – 445 грн. – була зібрана групою ТОРС – 15 (куратор Запара М.В.).

Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у нашому ярмарку та зробив свій внесок у надання допомоги пораненим захисникам України.