Фотоальбом  

                          

               На сонячний день в Україні чекаємо,
               Зі Святом Знань студентство вітаємо:
               Щастя й удачі всім нам,
               Усім українським донькам й синам!

 

         Розпочався новий навчальний рік. Традиційна урочиста лінійка, присвячена Дню знань, відбулась у Дніпродзержинському металургійному коледжі, в якій взяли участь Почесний громадянин міста Шевченко Леонід Васильович, голова молодіжного відділу Кам'янської  ієпархії отець Олександр, інженер відділу по роботі з молоддю Дніпровського металургійного комбінату Коряк Едуард Миколайович.

         Щиро вітала викладачів та студентів з нагоди свята директор коледжу Александрова Ольга Анатоліївна. Державний прапор України вносили відмінники навчання та кращі студенти коледжу   Василевич Олексій, Яворська Інна та Хелько Марія.

         Студенти 4-го курсу провели посвяту першокурсників в студенти: «Ми – студенти 4-го курсу. У цьому році ми отримаємо дипломи і покинемо наш рідний коледж. Але ми хочемо бути впевнені, що залишаємо свій навчальний заклад у надійних руках. Тому ми хочемо розповісти, що таке студентське життя.» 

 

Студентське життя – це старт до вершини знань. Вдалого вам старту!

Студентське життя – це мрія. Здійсни її!

Студентське життя – це шанс. Використай його!

Студентське життя– це краса. Насолоджуйся нею! 

Студентське життя – це гра. Грай за правилами!

Студентське життя – це таємниця. Розгадай її!

Студентське життя – це пригода. Наважся на неї!

Студентське життя – це щастя. Створи його сам!

Студентське життя – це музика. Почуй мелодію! 

Студентське життя -- це загадка, несподіванка,  відкриття. Відкрий  самого себе у цьому житті!

Живи щасливо! Живи натхненно! Живи з надією!

       

       Право зачитати Кодекс честі студента Дніпродзержинського металургійного коледжу надано студентам І курсу   Карпенко Мирославі та Скаліуш Микиті.

         Відповідно до положення про щорічний огляд-конкурс навчально-виховної та спортивно-масової роботи оглядова комісія та Студентський парламент коледжу підвели підсумки роботи за 2014 – 2015 навчальний рік та визначили переможців за напрямами роботи. Переможці були нагороджені грамотами, грошовими преміями та подарунками.

       Щасливі та дещо схвильовані першокурсники зробили перші кроки у своє самостійне студентське життя. Щиро вітаємо наших студентів та бажаємо успіхів у навчанні!