Фотоальбом                                                    Спорт – це щастя, здоров'я і сміх,

Спорт – це радість і в житті успіх.

Разом крокуємо, нам з ним по дорозі.

Головне у спорті – до перемоги прийти.

Будь то гімнастика або футбол,

Теніс, хокей, баскетбол, волейбол

Легкої перемоги в боротьбі ти не жди,

Але переможець - завжди попереду!

 

     Щорічна святкова Спартакіада-2016 почалась словами привітання керівника фізичного виховання коледжу Якименка Іван Івановича: «Дорогі студенти, шановні викладачі та гості коледжу! Вітаємо вас з Днем фізичної культури та спорту України! Фізична культура і спорт – запорука формування здорової нації. Свято спорту – це свято сили, краси, здоров'я, гармонії. Бажаємо всім бути сильними духом, здоровими тілом, ясних і світлих мислен всім нам, бадьорого настрою і впевненості у своєму майбутньому і майбутньому нашої країни.»

     На спартакіаду коледжу були запрошені заступник голови адміністрації Заводського району – Тарадин Андрій Леонідович; радник міського голови – Орлов Олег Анатолійович; голова федерації футболу міста Коряк Едуард Миколайович.

     У цей святковий день лунали слова привітання від директора коледжу Александрової Ольги Анатоліївни. Керівник фізичного виховання Якименко І.І. зачитав рапорт директору коледжу.

 

     У 2015-2016 навчальному році металургійний коледж отримав грамоту за ІІ місце в обласному в обласному огляді конкурсі на кращі стан «Фізичного виховання та спорту» за 2015 рік серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

     Також були вручені грамоти та кубки:

1. За 1 загальнокомандне місце у регіональній спартакіаді серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

2. За 1-ші місця у змаганнях, які входять в залік спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації регіону з таких видів спорту:

-- міні футбол

-- настільний теніс

-- шашки

-- волейбол

-- легка атлетика

-- легкоатлетичний крос

3. За 2 місце в обласній спартакіаді серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації волейбольна команда коледжу.

     Внесено подяку Коцюбі Миколі Васильовичу та Якименко Івану Івановичу від Дніпропетровської обласної державної адміністрації управління молоді та спорту.

     Так само були підведені підсумки спартакіади 2015-2016 року і вручені грамоти і цінні призи за призові місця 1,2,3 груп курсів.

     Всіх присутніх на святі вітала Карина Шенфельдт і група КВ – 15 з запальним танцем. Також були показові виступи від чемпіонів міста з гирьового спорта, призерів обласної спартакіади серед ВНЗ Решетняка Олександра, Ольховського Сергія, Науменко Станіслава. Налаштуватись на перемогу нашим спортсменам допомогла українська пісня в виконані Артемюка Віктора.

     Право запалити вогонь спартакіади надано найкращим спортсменам Дніпродзержинського металургійного коледжу Решетняку Олександру, Сторожко Ксенії та Петрик Аліні.

      Щиро вітаємо всіх учасників та переможців. Бажаємо подальших перемог та спортивних досягнень.