Фотоальбом

Від серця до серця…

У всі часи цінувалися такі людські якості, як доброта, милосердя, любов і турбота про ближнього. У наші дні це особливо актуально. Тому вже третій рік поспіль у коледжі проходить благодійний ярмарок. Мета - збір коштів на придбання ліків бійцям, що знаходяться на лікуванні у військовому госпіталі м. Дніпро.  

Волонтери працюють по всій території України, практично в усіх організаціях і у нашому учбовому закладі також. Зараз наша Батьківщина переживає нелегкі часи. Триває війна, день за днем ідуть бої, гинуть люди. Тому всім нам потрібно об'єднатися у спільній боротьбі за майбутнє нашого народу, і підтримати захисників України. Тільки, об'єднавши зусилля, ми зможемо їм допомогти.

12-13 жовтня відбувся Благодійний ярмарок «Від серця до серця». На святково застелених столах студенти  розташували свої вироби. Напередодні ярмарку готувалась домашня випічка, пеклись млинці та варились вареники. Торгували кондитерськими виробами власного виробництва, яблуками та виноградом зі своїх садів.

Впродовж свята звучали патріотичні пісні про Україну, виконувалися танці, читали вірші.

На благодійний ярмарок завітали жителі міста, які долучилися до акції, зробивши вагомий внесок.

 

За результатами проведення ярмарку було визначено «переможців»

І-ІІ курс

І місце – ОРМП-15-1 – 527 грн.

ІІ місце – ТОРС-15 – 467 грн.

ІІІ місце – ОРМП-16-2 – 270,55 грн

 

ІІІ-IV курс

І місце – ТОРС-14 – 293 грн.

ІІ місце – ВС-14 – 239,50 грн.

ІІІ місце – КВ-13 та КВ-14 – 387,30 грн

 

«Супер-переможці» - мешканці гуртожитку 640 грн.

 

На зібрані кошти, більш, ніж 6000 грн., було придбано ліки: Нейроксон, Лесфаль, Інфезол, Метронидазол. Студенти передали ліки пораненим бійцям, що знаходяться на лікуванні у військовому госпіталі м. Дніпро. 

 

 

 

Адміністрація Дніпродзержинського металургійного коледжу та директор Александрова О.А. щиро вдячні студентам та викладачам, які доклали чимало зусиль у проведенні ярмарку.

Висловлюємо велику подяку всім небайдужим студентам та викладачам коледжу!