7 квітня 2017 року Студентський парламент коледжу прийняв участь у тренінгу “Розвиток студентського самоврядування. Спілкування”, який організував Молодіжний Студентський парламент Дніпровського державного технічного університету. Тренінг складався з трьох частин.

     Перша частина — знайомство. Кожен з учасників тренінгу має представитись, назвати ту рису характеру, якою він пишається, та  рису характеру, яку він хотів би змінити в собі.

     Друга частина — спілкування:

  • що таке спілкування та які види спілкування є у нашому суспільстві?
  • хто такий лідер, якими рисами характеру повинен володіти?
  • що таке самоврядування?
  • як сучасна молодь поводить себе у суспільстві та які емоції вона проявляє при спілкуванні.

    Третя частина —  ігри, спрямовані на згуртування колективу та на сприйняття інформації і зовнішності людини при спілкуванні.

     Тренінг — це один з найефективніших методів засвоєння інформації у групі. Активісти коледжу набувають навичок комунікації, організаторських здібностей та засвоюють інформацію щодо  молодіжного руху у місті на сучасному етапі розвитку України.

     Всі учасники тренінгу отримали безліч корисної інформації.