Програма Scholarship - це відмінна можливість практично кожному студенту отримати значні матеріальні виплати. В рамках III конкурсу соціального проєкту «Scholarship в Україні» для студентів коледжів, технікумів та центрів ПТО пропонується 2 окремих гранта, кожен розміром 10 000 грн. Призовий фонд ІІІ конкурсу складає 28 000 грн.

Яким чином можна прийняти участь в Scholarship?

Взяти участь можуть всі бажаючі студенти, не залежно від факультету, на якому студент навчається.

Єдине, що потрібно зробити, це написати аналітичну статтю, розміром від 1000 до 3000 слів.

Детальніше про теми і умови конкурсу можна переглянути на сайті грантонадавачів:

1 грант: “Важливість фінансової грамотності української молоді”. Заявку подавати за посиланням https://turbozaim.com.ua/scholarship/.

2 грант: “Приклади використання компьютерних систем у різних галузях промисловості”. Заявку подавати за посиланням https://loomhosts.com/uk/grant-2020/.

Готову роботу можна надіслати у форматі Word, Google Docs на пошту організаторів Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.або розмістити на сайті університету з позначкою про те, що вона написана безпосередньо для конкурсу.

Конкурс буде проводитися в пару етапів:

• Прийом заявок та робіт до 17 травня 2020 року.

• Потім всі статті будуть ретельно перевірятися незалежним журі. Автори кращих робіт будуть запрошені для захисту у м.Дніпро.

• За підсумками захисту будуть визначені 2 переможці, а студенти, які займуть 2гі і 3ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.

Контакти для зв’язку:

grant@scholarship.in.ua
+38 (067) 622-62-82