Міжнародний юридичний форум запрошує взяти участь в інтелектуальній грі за правилами спортивного «Що? Де? Коли?» для школярів 9-11 класів зі всієї України. Цей івент буде відбуватися у рамках проведення IV Харківського Міжнародного юридичного форуму 24 вересня 2020 року, а відповідаючи вимогам епідемічної ситуації в Україні та світі буде проходити онлайн на платформі Zoom.

Команд очікують два тури по 12 питань (всього 24 питання) та доступ до турнірної таблиці у режимі live, де вони зможуть бачити результати. А ще, цікавинки, - питання від справжніх магістрів «Що? Де? Коли?» та володарів кришталевих та діамантових сов, прізвища яких ви точно чули, надіслані спеціально на Форум. За результатами інтелектуальної гри переможці отримають призи від організаторів.

Гра відбувається синхронно, ведуча зачитує запитання онлайн, на екрані дублюється текст запитання, а на роздуми надається 1 хвилина, відповіді надсилаються капітанами з мобільних пристроїв. Всі правила будуть пояснені ведучою до гри, а на початку будуть розіграні декілька пробних питань.

Ведуча та головний редактор питань: Ріната Казак,Ph.D, викладачка історії держави і права України та зарубіжних країн Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Для участі необхідно сформувати команду з 3-6 учасників та зареєструватися у Гугл-формі за посиланням: https://cutt.us/Reg1Form