Дуже важливо, коли студентське життя не закінчується за стінами навчального корпусу, адже кожен день – це ще одна неймовірна можливість, яку кожен із нас просто зобов’язаний використати на всі сто. Фото

22.09.2020 відбулося перше засідання Ради самоврядування відділення І-ІІ курсу, під час якого завідувач відділення Осада З. О. провела інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо діяльності органів студентського самоврядування, яка спрямована на зростання соціальної активності у студентському середовищі, ініціативності та відповідальності за доручені справи, а також на сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, набуття ними якостей та навичок лідера, організатора, керівника.

Учасники засідання обговорювали питання та проблеми студентства, перспективи розвитку органів студентського самоврядування, обмінялися досвідом, новими ідеями, було проведено розподіл посадових обов’язків. Під час засідання студенти активно приймали участь в обговоренні, ставили запитання, на які отримали вичерпні відповіді та поради.