Запрошуємо прийняти участь у міському молодіжному форумі, який відбудеться 15-16 жовтня та буде альтернативним простором для обговорення перспектив підвищення ролі та посилення спроможності молодіжного середовища у забезпеченні розвитку Кам'янського.

Участь є безкоштовною.

Форум передбачає низку активностей різного формату, серед яких: напрацювання у робочих групах ідей та пропозицій щодо напрямків розвитку програми Молодь Кам’янського 2021-2025 роки, панельні дискусії за участі представників молоді, органів державної влади і місцевого самоврядування, бізнесу; лекції від лідерів думок молоді; лекція щодо здорового способу життя; презентація успішних практик молоді на місцевому рівні; можливості для молоді; обговорення щодо працевлаштування молоді.

До участі у форумі планується залучити спікерів від громадського сектору та державного.

До участі у форумі запрошуються молоді люди віком від 16 до 35 років. Усі учасники мають заповнити гул-форму

(https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2CJu7bH8MDbYrhE5Fmj_rwQJfMXnPiJPJdagaLD9yDIIhaQ/viewform?fbclid=IwAR1IwmdX3epghrKZkv3HEMrEZE4cN9i9SE5RsXCQMp2jtiNaQXJr99rQe1M ), зазначивши мотиваційні цілі щодо участі у форумі. Після відбору до участі у форумі буде запрошено 30 осіб.

Організаторами форуму є:  управління молоді та спорту Кам’янської міської ради та Молодіжна рада міста Кам’янське.

Партнерами форуму є:
-       Управління молоді і спорту ОДА;
-       Департамент економічного розвитку міської ради;
-       Кам’янський міський центр зайнятості;
-       Громадська організація «Івент Простір»;
-       Дитяча юнацька-спортивна школа №4;
-       ФОП Колєснікова О.А..