Всеукраїнський освітній проєкт «Всеосвіта» оголосив про організацію ряду дистанційних олімпіад. 22 студенти нашого коледжу взяли участь у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді з української мови. Підготувала студентів до олімпіади та організувала виконання завдань викладач Бризгалова Ірина Володимирівна.

«Всеосвіта» щиро дякує директору коледжу Александровій О.А. та викладачу Бризгаловій І.В. за професійний підхід до якісної підготовки студентів до інтелектуальних змагань.

 

Шановна Александрова О.А.! 

 

          Плекання інтересу студентів до науки – це багатосторонній процес. Він починається, перш за все, з освітнього середовища, в якому зростає дитина, а також - з підтримки мудрих педагогів та наставника-директора. Тому Вам, як директору коледжу, ми хочемо висловити окрему щиру подяку за підготовку навчального середовища для дітей, за участь Вашогозакладу освіти у підготовці студентів до олімпіад, а також за значний внесок в інтелектуальний розвиток Українських студентів! 

Ми дуже сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами та Вашим навчальним закладом. Бажаємо успіхів! Дякуємо за те, що Ви з нами!

 

                     З повагою!                                                                                               Освітній проєкт

                     І.М. Литвиненко                                                                                            "Всеосвіта"