Зовсім небагато часу залишилося до свята, на яке з нетерпінням чекають усі закохані, – чуттєвого та романтичного Дня святого Валентина. Фото

Романтичне та ніжне свято традиційно святкують і у Придніпровському державному металургійному коледжі.

Одна із найпопулярніших легенд розповідає, що у 269 році римський імператор Клавдій II готувався до завоювання світу, але його армії не вистачало воїнів. Причиною цього він вважав сімейне життя, яке нібито відволікає солдатів від армії. На думку імператора, одружений легіонер набагато більше думає про те, як прогодувати власну родину, ніж про славу імперії. Тому Клавдій II видав наказ, згідно з яким солдатам заборонялося одружуватися впродовж усієї військової служби.

Попри наказ імператора, солдати продовжували одружуватися, а допомагав їм у цьому молодий священик Валентин. Дізнавшись про це, імператор розлютився й прирік його на страту. Очікуючи виконання вироку, Валентин закохався у сліпу дочку тюремника. Маючи певні медичні знання, він вилікував сліпоту дівчини. А перед стратою надіслав коханій прощального листа, якого підписав "Від твого Валентина".

Основним атрибутом свята є специфічна листівка з освідченням у коханні – "валентинка". Її роблять у формі сердець, оздоблюють різноманітними квітами, ангелами, голубками, поцілунками. Головним кольором Дня святого Валентина вважається червоний або рожевий. Обов’язкова умова свята – гарний настрій, посмішка, безліч фото на згадку!